Son Hafriyat PDF E-Kitap indir

İletişim Yayınevi

0/5 Oy yok
İndirilme
9750
Sayfa Sayısı
291
Yayınevi
İletişim Yayınevi
Türü
Türk Edebiyatı Romanları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Emrah Serbes – Son Hafriyat PDF indir, e-kitap sitemizde Emrah Serbes – Son Hafriyat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emrah Serbes  tarafından kaleme alınan Son Hafriyat kitabı 291 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Son Hafriyat kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Son Hafriyat kitap özeti, Son Hafriyat google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Son Hafriyat pdf oku, Son Hafriyat yandex, Emrah Serbes e-kitap indir pdf, Son Hafriyat PDF Drive, Son Hafriyat Epub, Son Hafriyat kitap indir, Son Hafriyat ücretsiz oku, Son Hafriyat özeti, Son Hafriyat pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Emrah Serbes – Son Hafriyat
Kısa Özet

*Behzat Ç., Cinayet Büro Amirliği’nde başkomiser,hayata karşı işlenen suçlar uzmanı,cıvık karda mürekkep lekesi gibi büyüyen kana baktı ve yine onu gördü. Gözlerini kapadı.*Behzat Ç., hâlâ işinin başında! Ama ağzını bıçak açmıyor. Tek bir laf çıkmıyor ağzından. El işaretleriyle, çehresiyle, suskunluklarla anlatıyor anlatacağını – ve tabii dellenmeleriyle…Behzat Ç. ve ekibi, kötü bir Renault Toros’la Sakarya Caddesi’nden Ayaş’a kadar altını üstüne getiriyor Ankara’nın.Sadece cinayetçiler değil, belediyenin envai çeşit birimi de altını üstüne getiriyor Ankara’nın. Her yer hafriyat: Kavşak inşaatıydı, kabloydu, boruydu, tamirattı…Sadece onlar da değil ama… Kendine *Red Kit* diyen bir adam da çukurlar kazıp duruyor. Belli, polisle bir meselesi var.Behzat Ç. ve ekibi, Ahlâk Bürosu’na bile nasip olup da hâlâ kendilerine verilmeyen bir Megane’ın hayalini kurarak, kötü Renault’yla Ankara’da fink atıp Red Kit’i arıyor.
Emrah Serbes – Son Hafriyat PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Emrah Serbes – Son Hafriyat Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Emrah Serbes – Son Hafriyat ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Emrah Serbes – Son Hafriyat Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Emrah Serbes – Son Hafriyat kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!