Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Kapı Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
3079
Sayfa Sayısı
240
Yayınevi
Kapı Yayınları
Türü
Türk Edebiyatı Romanları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sinan Yağmur  tarafından kaleme alınan Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabı 240 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitap özeti, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 pdf oku, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 yandex, Sinan Yağmur e-kitap indir pdf, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF Drive, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 Epub, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitap indir, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 ücretsiz oku, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 özeti, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1
Kısa Özet

Yedi eşkıya, yedi hançer, yedi oluk kan. Aşkın güneşinden ateş yerine kan akmıştır bu defa. Akan kanları ile bir mektup yazmıştır Mevlânâ’sına: *Hamuşum!Ey benim yüreğimin içi! Ah aşkın gözyaşlarını akıtan can dost!Bu mektubumun sana geldi¤inde bilesin ki; Başımı kesip kör kuyuya atsalar. Şah damarımdan oluk oluk kanı akıtsalar, dokuz yurda tenimi lime lime dağıtsalar, yedi çakal sürüsü vücuduma saldırsalar kırmazdı acılar beni, yorardı belki teni. Özümsün, özümle ararım Mevlânâ’m seni. Şems’in kurban olsun sana. Ve yemin ederim ki ölümümün gözlerinin önünde olmasını isterdim. Gör ki aşk için ölmek ne demekmiş.*
Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sinan Yağmur – Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!