Hababam Sınıfı PDF E-Kitap indir

Çınar Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8697
Sayfa Sayısı
516
Yayınevi
Çınar Yayınları
Türü
Mizah Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı PDF indir, e-kitap sitemizde Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rıfat Ilgaz  tarafından kaleme alınan Hababam Sınıfı kitabı 516 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Hababam Sınıfı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Hababam Sınıfı kitap özeti, Hababam Sınıfı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Hababam Sınıfı pdf oku, Hababam Sınıfı yandex, Rıfat Ilgaz e-kitap indir pdf, Hababam Sınıfı PDF Drive, Hababam Sınıfı Epub, Hababam Sınıfı kitap indir, Hababam Sınıfı ücretsiz oku, Hababam Sınıfı özeti, Hababam Sınıfı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı
Kısa Özet

Edebiyatımızın *Koca Çınar*ı Rıfat Ilgaz’ın Hababam Sınıfı, topluma tutulmuş müthiş bir aynadır.Kel Mahmut, İnek Şaban, Güdük Necmi, Hafize Ana, Tulum Hayri, Kalem Şakir, Domdom Ali, Hayta İsmail, Badi Ekrem ve diğerleri… İşte Hababam Sınıfı’nın unutulmaz kadrosu.Kendisi de uzun yıllar yatılı okullarda okumuş ve öğretmenlik yapmış olan Rıfat Ilgaz’ın, anılarından yola çıkarak yazdığı Hababam Sınıfı ve bu sınıfın karakterleri, yıllardır yediden yetmişe herkesi kimi zaman güldürdü kimi zaman ağlattı. Ilgaz, eğitim sistemindeki bozukluğu, yöneticilerin ve eğitimcilerin halini öğrencilerin bakış açısıyla anlattı bizlere.Öğretmenleri tarafından tembel, yaramaz, kopyacı diye suçlanan bu sınıfın parasız yatılı öğrencileri, otoriter eğitim sistemine uyum sağlayamayıp kendilerini farklı yollarla ifade ettiler. Onların istedikleri, sevgi ve anlayıştan başka bir şey değildi. Bir türlü değişmek bilmeyen bu sistemle mücadelenin sembolü olan Hababam Sınıfı’nda hepimizin ortak anıları var.Bu sınıf, hepimizin sınıfı…
Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Rıfat Ilgaz – Hababam Sınıfı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!