Aşk 5 Vakittir Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Nesil Genç

0/5 Oy yok
İndirilme
3054
Sayfa Sayısı
208
Yayınevi
Nesil Genç
Türü
Türk Edebiyatı Romanları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir PDF indir, e-kitap sitemizde Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Yıldız  tarafından kaleme alınan Aşk 5 Vakittir kitabı 208 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Aşk 5 Vakittir kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Aşk 5 Vakittir kitap özeti, Aşk 5 Vakittir google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Aşk 5 Vakittir pdf oku, Aşk 5 Vakittir yandex, Mehmet Yıldız e-kitap indir pdf, Aşk 5 Vakittir PDF Drive, Aşk 5 Vakittir Epub, Aşk 5 Vakittir kitap indir, Aşk 5 Vakittir ücretsiz oku, Aşk 5 Vakittir özeti, Aşk 5 Vakittir pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir
Kısa Özet

Gelirken sen getirmediğin, giderken de gitmelerine mani olamadığın hiçbir şeye benim diyemezsin.Benim diyemediğin şeyden hak talep edemezsin.Hak talep edemediğin şeyden şikâyet edemezsin.Ama aldandın bir kere.Damarlarına kadar işlemiş haram sevdaya mukabil, sana şah damarından daha yakın olduğunu söyleyen bir Rabbin vardı.Duymadın!Kimse bilmez diye derinlere gömdüğün dertlerine mukabil, yarattığı kalbin atomlarına kadar işiten Rabbin vardı.Anlamadın!Onların batıp giden sevgilileri çiçek alırken, bizim Sevdiğimiz (c.c.) tüm çiçekleri yarattı.Görmedin!Şimdi hüzünlü yüreğine şöyle söyle dostum:Geçmez sandığın ne varsa geçiyor.İçin geçiyor önce.Sonra anıların gözlerinin önünden geçiyor.Geçmez sandığın kabuk tutan yaraların da geçiyor.Ben de gidiyorum artık, gözümün önünden kabrim geçiyor.Kestiğim elimi ispat olsun diye gözlerimin önünde tamir eden Allah’ım! Kırık gönlümü başka cerrahlara götürdüğüm her gün için affet!Tırtıl öldüm demiş, Allah kelebek yaratmış…
Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Mehmet Yıldız – Aşk 5 Vakittir kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!