Zihin Tuzakları Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Mona Kitap

0/5 Oy yok
Yazar
Serhat Yabancı
İndirilme
6797
Sayfa Sayısı
160
Yayınevi
Mona Kitap
Türü
Kişisel Gelişim Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları PDF indir, e-kitap sitemizde Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serhat Yabancı  tarafından kaleme alınan Zihin Tuzakları kitabı 160 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Zihin Tuzakları kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Zihin Tuzakları kitap özeti, Zihin Tuzakları google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Zihin Tuzakları pdf oku, Zihin Tuzakları yandex, Serhat Yabancı e-kitap indir pdf, Zihin Tuzakları PDF Drive, Zihin Tuzakları Epub, Zihin Tuzakları kitap indir, Zihin Tuzakları ücretsiz oku, Zihin Tuzakları özeti, Zihin Tuzakları pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları
Kısa Özet

Aile ve ilişki danışmanı Serhat Yabancı, Zihin Tuzakları’nda kendi kazdığımız çukurlara nasıl düştüğümüzü ve oradan nasıl çıkacağımızı anlatıyor. Zihin Tuzakları insanın yaşadığı duygusal açmazları ele alıyor ve kendinizle mutlu olmanın reçetesini veriyor.Kitabı okumaya başlamadan önce bu kullanma talimatını dikkatlice gözden geçiriniz.• Bu kitabı okuduktan sonra saklayın. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.• Kitap hakkında size önerilen bir doz bulunmamakta. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.1. Zihin Tuzakları nedir ve ne için kullanılır?Zihin Tuzakları; değersizlik, yetersizlik, sevilmeme korkusu, yalnız kalma endişesi gibi hislerle boğuşanlara özel olarak, Serhat Yabancı tarafından yazılmış bir kendine yardım kitabıdır.2. Zihin Tuzakları nasıl kullanılır?Zihin Tuzakları’nı evde, yolda ya da rahat ettiğiniz herhangi bir yerde okuyabilirsiniz. Tekrar okumaya ihtiyaç duyduğunuz takdirde kitaba yeniden başlayabilirsiniz. Daha etkili olması adına kitaptaki sorulara cevap vermekten çekinmeyiniz.3. Olası yan etkiler nelerdir?- Endişelerden arınma- Özgüven- Özsaygı- Kendin olma- Gerçek mutluluk
Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Serhat Yabancı – Zihin Tuzakları kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!