Yürek Burgusu PDF E-Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
9586
Sayfa Sayısı
165
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Amerikan Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Henry James – Yürek Burgusu PDF indir, e-kitap sitemizde Henry James – Yürek Burgusu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Henry James  tarafından kaleme alınan Yürek Burgusu kitabı 165 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Yürek Burgusu kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Yürek Burgusu kitap özeti, Yürek Burgusu google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Yürek Burgusu pdf oku, Yürek Burgusu yandex, Henry James e-kitap indir pdf, Yürek Burgusu PDF Drive, Yürek Burgusu Epub, Yürek Burgusu kitap indir, Yürek Burgusu ücretsiz oku, Yürek Burgusu özeti, Yürek Burgusu pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Henry James – Yürek Burgusu
Kısa Özet

Henry James (1843 – 1916): 19. yüzyılın son çeyreğinde yerleştiği İngiltere`de, ölümüne dek, gerek romanlarında gerekse uzunlu – kısalı öykülerinde, doğup yetiştiği Amerika kıtası ile Avrupa`nın birbirinden farklı insanlarını sarsıcı bir gözlem gücü ve derinlikle işlemiş bir yazı ustasıdır. Nitekim, yazarın orta döneminin en önemli yapıtlarından olan Yürek Burgusu`nun (1898) ürperticiliği de, bir yandan bir “hayalet” öyküsü olmasından ama bir okadar da, James`in, sayfalar çevrildikçe yüreğimize işleyen üslubundan kaynaklanmaktadır. Necla Aytür: DTCF İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü`nden mezun oldu. Aynı fakültenin Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde öğretim üyesi olarak çalıştı. Amerikan Edebiyatında Gerçekçilik adlı inceleme ve Bir Başka Ameika adlı kadın öyküleri antolojisi gibi nitelikli çalışmalarıyla iz bıraktı. Tek başına ya da Ünal Aytür`le birlikte Herman Melville`den Henry James`e, Kate Chopin`den William Faulkner`a kadar pek çok önemli yazarın eserlerini Türkçeye kazandırdı.
Henry James – Yürek Burgusu PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Henry James – Yürek Burgusu Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Henry James – Yürek Burgusu ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Henry James – Yürek Burgusu Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Henry James – Yürek Burgusu kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!