Vezir Gambiti PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
1702
Sayfa Sayısı
328
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Walter Tevis – Vezir Gambiti PDF indir, e-kitap sitemizde Walter Tevis – Vezir Gambiti kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Walter Tevis  tarafından kaleme alınan Vezir Gambiti kitabı 328 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Vezir Gambiti kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Vezir Gambiti kitap özeti, Vezir Gambiti google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Vezir Gambiti pdf oku, Vezir Gambiti yandex, Walter Tevis e-kitap indir pdf, Vezir Gambiti PDF Drive, Vezir Gambiti Epub, Vezir Gambiti kitap indir, Vezir Gambiti ücretsiz oku, Vezir Gambiti özeti, Vezir Gambiti pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Walter Tevis – Vezir Gambiti
Kısa Özet

*Nabokov’un Lujin Savunması ve Zweig’ın Satranç’ı gibi klasiklerin arasına Vezir Gambiti de katılıyor artık.* –The Financial TimesVezir Gambiti, feminizme, satranca, bağımlıklara dair hem bir yetişkinliğe adım romanı hem bir gerilim hikâyesi hem de bir spor macerası. Farklı türlere dokunan ve birçok konuya dair söyleyecek sözleri olan bu roman, bilimkurguyu da suç hikâyeleri kadar rahatlıkla yazabilen, çok yönlü bir akla sahip Walter Tevis’in kaleminden çıkabilirdi sadece.Sekiz yaşında ve hayatta yapayalnız kalmış Beth Harmon diğerleri arasında göze batmayan, sıradan bir çocuktu, ta ki ilk gördüğü andan itibaren aklını çelen bu garip oyunla tanışana kadar. Bu altmış dört karelik tahta üzerinde bambaşka bir gelecekle karşılaşan Beth adım adım, her hamlesinde didinip çabalayarak kadınlara kapalı satranç camiasının zirvesini hedeflemekte. Her oyunda rakibinin yanı sıra koca bir geleneğe karşı da hamle yapıyor. Durumu tartıyor, geleceği öngörüyor, rakibinin aklını okumaya çalışıyor ve taşları yerinden oynatıyor. Satrancın siyah beyaz dünyasında zirve dâhilere her zaman açık olsa da gerçekte işler bundan biraz farklı işliyor.Walter Tevis, Vezir Gambiti’nde zekâ dolu ve usta işi bir oyunu tek bir cinsiyete sıkıştırmaya çalışanları ezip geçerken dâhi bir kadının en az yaptığı hamleler kadar girift iç dünyasını sıkı bir serüvenle anlatıyor.*Beth Harmon muazzam bir karakter. Vezir Gambiti ise Tevis`in yazdığı en kusursuz roman.*–Jonathan Lethem*Vezir Gambiti baştan aşağı eğlenceli. Birkaç yılda bir, sadece zevki ve mahareti nedeniyle tekrar okuduğum kitaplardan.*–Michael Ondaatje
Walter Tevis – Vezir Gambiti PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Walter Tevis – Vezir Gambiti Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Walter Tevis – Vezir Gambiti ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Walter Tevis – Vezir Gambiti Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Walter Tevis – Vezir Gambiti kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!