Vampirle Görüşme PDF E-Kitap indir

Turkuvaz Kitap

0/5 Oy yok
İndirilme
4672
Sayfa Sayısı
360
Yayınevi
Turkuvaz Kitap
Türü
Aksiyon ve Macera Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Anne Rice – Vampirle Görüşme PDF indir, e-kitap sitemizde Anne Rice – Vampirle Görüşme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anne Rice  tarafından kaleme alınan Vampirle Görüşme kitabı 360 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Vampirle Görüşme kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Vampirle Görüşme kitap özeti, Vampirle Görüşme google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Vampirle Görüşme pdf oku, Vampirle Görüşme yandex, Anne Rice e-kitap indir pdf, Vampirle Görüşme PDF Drive, Vampirle Görüşme Epub, Vampirle Görüşme kitap indir, Vampirle Görüşme ücretsiz oku, Vampirle Görüşme özeti, Vampirle Görüşme pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Anne Rice – Vampirle Görüşme
Kısa Özet

Merkez Kitaplar, Esrarengiz Kitaplar adlı yeni dizisinde, edebiyatın aykırı tavırlarıyla bilinen önemli yazarları, karabasanlar, gizler ve sırlarla örülü dünyaların kapılarını araladıkları kitaplarıyla okurlarla buluşuyor…Polisiye ya da bilimkurgu türlerinden farklı bir çizgide olan dizideki kitaplar, değerli yazarların kaleminden çıkmalarına ve kendi türlerinde klasik sayılmalarına karşın unutulmuş ya da Türkçe`ye hiç çevrilmemiş kitapları yeni kuşak okurlarla buluşturuyor.Projenin ilk iki kitabı Anne Rice`ın Vampirle Görüşme ve G.K.Chesterton`ın Bay Perşembe adlı kitapları.Vampirle Görüşme, ilk kez 1991 yılında usta çevirmen Roza Hakmen`in çevirisiyle yayınlanmıştı.Medyada “Vampirle Görüşme”:(Tanıtım Yazısından)1994 yılında filme de çekilen, Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas gibi oyuncuların ölümsüzleştirdiği Vampirle Görüşme, zamanın ötesinde bir hikayeyle okurunu şaşırtıyor.Şimdiye kadar yazılmış en müthiş, en erotik ve en şehvetli kitaplardan biri.- StingTüyler ürpertici bir karabasan… Büyük bir başarı… Hayal gücünün etkileyici bir ürünü.- Sunday Timesİlk sayfasından başlayarak etkisi altına alan, elinizden bırakamayacağınız bir kitap. Okur, başka hiçbir ölümlünün yaşamadığı bir deneyimden geçtiğini hissediyor.- Chicago TribuneEtkileyici. Hem korkunç, hem güzel, hiç akıldan çıkmayacak bir kitap.- Washington Post(Arka Kapak)
Anne Rice – Vampirle Görüşme PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Anne Rice – Vampirle Görüşme Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Anne Rice – Vampirle Görüşme ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Anne Rice – Vampirle Görüşme Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Anne Rice – Vampirle Görüşme kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!