Trendeki Kız PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8745
Sayfa Sayısı
360
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Paula Hawkins – Trendeki Kız PDF indir, e-kitap sitemizde Paula Hawkins – Trendeki Kız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paula Hawkins  tarafından kaleme alınan Trendeki Kız kitabı 360 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Trendeki Kız kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Trendeki Kız kitap özeti, Trendeki Kız google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Trendeki Kız pdf oku, Trendeki Kız yandex, Paula Hawkins e-kitap indir pdf, Trendeki Kız PDF Drive, Trendeki Kız Epub, Trendeki Kız kitap indir, Trendeki Kız ücretsiz oku, Trendeki Kız özeti, Trendeki Kız pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Paula Hawkins – Trendeki Kız
Kısa Özet

Sadece Amerika’da ilk 6 haftada 230.000 adet satıldı.New York Times Çok Satanlar listesine, çıktığı hafta 1.sıradan giriş yaptı ve hâlâ 1.sırada. ?Amazon ve Goodreads’de Ocak 2015’in En İyi Kitabı seçildi.Washington Post, iBooks Çok Satanlar listelerinde 1. Sırada.Rachel her gün aynı trene binip aynı çifti izliyordu. Çiftin başına gelenleri bütün ülke duyduktan sonra, hayatlarına dâhil olmaya karar verdi. *Büyüleyici, sürükleyici, üst seviye bir gerilim. Mutlaka okuyun!* –S.J. Watson*Hem karakter yaratımı hem olay örgüsü muhteşem, harika bir kitap! Yeni neslin Alfred Hitchcock’u.* –Terry Hayes*Zeki, gerilim dolu ve baştan aşağıya sürükleyici bir roman.* –Lisa Gardner*Aklınızı başınızdan alacak, zekice yazılmış bu psikolojik-gerilim romanı hem muhteşem hem de tren enkazı kadar korkunç!* –Publishers Weekly.*Nefesleri kesen bir ilk roman. En dikkatli okurlar bile, Hawkins olayları teker teker açığa çıkarıp, aşkın ve takıntının şiddetle olan kaçınılmaz bağını ortaya koyarken şaşırmaktan kendilerini alamayacaklar.* –Kirkus*Trendeki Kız, her şeyi anladığınızı düşündüğünüz an sizi farklı bir sürprizle karşılıyor.* –Entertainment Weekly
Paula Hawkins – Trendeki Kız PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Paula Hawkins – Trendeki Kız Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Paula Hawkins – Trendeki Kız ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Paula Hawkins – Trendeki Kız Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Paula Hawkins – Trendeki Kız kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!