Son Dilek – The Witcher Serisi 1 PDF E-Kitap indir

Pegasus Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Andrzej Sapkowski
İndirilme
6059
Sayfa Sayısı
400
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Andrzej Sapkowski  tarafından kaleme alınan Son Dilek – The Witcher Serisi 1 kitabı 400 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Son Dilek – The Witcher Serisi 1 kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Son Dilek – The Witcher Serisi 1 kitap özeti, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 pdf oku, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 yandex, Andrzej Sapkowski e-kitap indir pdf, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 PDF Drive, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 Epub, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 kitap indir, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 ücretsiz oku, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 özeti, Son Dilek – The Witcher Serisi 1 pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1
Kısa Özet

İngiltere için Tolkien, Amerika için George R. R. Martin neyse Doğu avrupa için Sapkowski odur.Rivyalı Geralt bir Witcher’dır. Henüz küçük bir çocukken seçilmiş, eğitilmiş, büyülerle donatılmış ve mutasyon geçirmiş bir canavar avcısı. Acımasız, tekinsiz, karanlık ve canavarlarla dolu bir dünyada yaşar. Onun dünyasında peri masalları hiç de saf değildir. Pamuk Prenses bir haydut çetesinin başındadır. Güzel ve Çirkin’deki roller çok farklıdır. Üç dilek hakkı sunan cinlerle karşılaşmak bile istemezsiniz. Masumların savunucusu Geralt, kızları canavara dönüşmüş Ensest krallarla, intikam hırsıyla yanan cinlerle, âşık vampirlerle ve daha nicesiyle karşılaşıyor. Hepsi çok tehlikeli ve hiçbiri göründüğü gibi değil.*Mieville ve Neil Gaiman gibi Sapkowski de eskiyi alıp yeniliyor… Fantastik türde taze bir açılım.*– Foundation*Bu kitabı gerçekten, gerçekten çok beğendim… Sapkowski’nin dünyasındakı hiçbir karakter siyah-beyaz değil. Geralt ve canavarlar dâhil herkes grinin bir tonu.*–The Deckled Edge*Dünyadan bıkmışlığı ve sayısız savaşta geliştirilmiş güçleri, Geralt’i böylesine ilginç bir karakter yapıyor.*– Edge*Sapkowski’nin Witcher evreni, modern fantastik edebiyat dünyasının en detaylılarından biridir ve birçok yenilikçi fikir sunar. Karmaşık karakter ilişkileri bu dünyayı daha da zenginleştirir… Fantastik edebiyat hayranlarının el üstünde tutacağı bir seri.*- B&N*Okuduğum en iyi ve en ilginç fantastik edebiyat serilerinden biri. Sapkowski hiç kimseye benzemeyen bir tasarımcı.*- Nerds of a Feather*Sapkowski’nin romanı, karmaşık bir büyü gibi; fantastik malzemeler, entelektüel diskur ve ince bir mizahın karışımı.*- Time*Artık eskimiş bir türde yeni bir soluk. Sakın kaçırmayın.*- Dreamwatch*Sapkowski’nin müthiş üslubu, sansasyonel olaylar ve ilgi çekici bir atmosfer yaratmadaki bulunmaz yeteneği, gerilimi ve mizahi usta bir harmanda birleştirebilmesi onu eşsiz kılıyor.*- Polityka*Sapkowski ilginç ve olağanüstü derinlikte karakterler yaratmakta usta. Son dilek melankoli ve mizah dolu bir roman.*- The Wertzone*Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin karakter bazlı muhteşem yazılmış eseri türünün en önde gelen romanlarından.*- The Specusphere*Tanıdık hikâyelerin böyle farklı ele alınması çok sevindirici. Son Dilek’in çoğu bir peri masalı gibi.*- Sfx*Doğu avrupa folkloru ve efsaneleri ile güzel prensesler ve huysuz şeytanlar bir arada. Son Dilek’te hiçbir şey göründüğü gibi değil. Başladığınız zaman bırakamayacaksınız.*- Waterstones
Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Andrzej Sapkowski – Son Dilek – The Witcher Serisi 1 kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!