Sineklerin Tanrısı PDF E-Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8460
Sayfa Sayısı
262
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
İngiliz Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı PDF indir, e-kitap sitemizde Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sir William Gerald Golding  tarafından kaleme alınan Sineklerin Tanrısı kitabı 262 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Sineklerin Tanrısı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Sineklerin Tanrısı kitap özeti, Sineklerin Tanrısı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Sineklerin Tanrısı pdf oku, Sineklerin Tanrısı yandex, Sir William Gerald Golding e-kitap indir pdf, Sineklerin Tanrısı PDF Drive, Sineklerin Tanrısı Epub, Sineklerin Tanrısı kitap indir, Sineklerin Tanrısı ücretsiz oku, Sineklerin Tanrısı özeti, Sineklerin Tanrısı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı
Kısa Özet

”Sineklerin Tanrısı bas¸langıçta, ıssız bir adaya düs¸en çocukların serüvenlerini anlatan, küçükler için yazılmıs¸ bir öykü, R.M. Ballantyne’ın Mercan Adası’nın çagˆdas¸ bir uygulaması sanılabilir. Hatta Golding, kendine özgü buruk alaycılıkla, okuyucunun bu sanısını pekis¸tirmek istercesine, Sineklerin Tanrısı’nın bas¸lıca iki kis¸isine Mercan Adası’ndaki çocuklardan aldıgˆı Ralph ve Jack adlarını verir. Mercan Adası’nda Ballantyne, oldukça duygusal ve biraz da bön bir iyimserlikle, gemileri battıktan sonra Pasifik Okyanusu’nda ıssız bir adaya sıgˆınan üç İngiliz gencinin, Büyük Britanya uygarlıgˆının oldukça bas¸arılı bir küçük örnegˆini nasıl yeniden kurduklarını anlatır. Golding’in Sineklerin Tanrısı’nda da bir mercan adası ve İngiliz çocuklar vardır. Ama altı ile on iki yas¸ arasında olan bu çocuklar, gelecekteki atom savas¸ı sırasında, güvenilir bir yere götürülmek üzere bindikleri uçak bir saldırıya ugˆradıgˆı için bu mercan adasına düs¸müs¸lerdir. Ve bu mercan adasında olup bitenler, Ballantyne’ın romanında olup bitenlere hiç mi hiç benzememektedir…?Sineklerin Tanrısı’nda gördügˆümüz ıssız ada da yeryüzünün cennetlerinden biridir. Çocuklar da bu adanın, okudukları Mercan Adası’na çok benzedigˆini söylerler. Ne var ki, bas¸langıçta bunu hiç sezinlemedigˆimiz halde,?atom çagˆının çocukları, bu güzelim adayı her açıdan bir cehenneme çevireceklerdir.”
Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sir William Gerald Golding – Sineklerin Tanrısı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!