SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE PDF E-Kitap indir

Pegasus Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5039
Sayfa Sayısı
360
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE PDF indir, e-kitap sitemizde Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jenny Han  tarafından kaleme alınan SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE kitabı 360 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE kitap özeti, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE pdf oku, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE yandex, Jenny Han e-kitap indir pdf, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE PDF Drive, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE Epub, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE kitap indir, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE ücretsiz oku, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE özeti, SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE
Kısa Özet

Ya şimdiye dek aşık olduğunuz her erkek onlar hakkında ne düşündüğünüzü öğrenseydi?.. Hem de hepsi aynı anda!Lara Jean aşk mektuplarını annesinin verdiği bir şapka kutusunda saklıyordu. Bunlar başkasından aldığı mektuplar değil, kendi yazdıklarıydı. Sevdiği her çocuk için bir; toplam beş tane. Yazarak kalbi ile ruhundakileri dışarı dökebiliyor ve gerçek hayatta asla söyleyemeyeceği duyguları mektuba aktarabiliyordu çünkü onları sadece kendisi görecekti. Tabii bu gizli mektuplar postalanınca durum değişti ve böylece Lara Jean’in hayali aşk hayatı birdenbire kontrolden çıktı…*Lara Jean’in şaşkın, sakar, erkekler konusunda deneyimsiz kişiliği bu dokunaklı hikâyeye özgünlük ve cazibe katıyor.*- Publishers Weekly*Bu sevimli, neşeli aşk hikâyesi sayesinde okurlar kitabı bitirdikten çok sonra bile Song kardeşleri ve hayatlarındaki erkekleri hatırlayacak.*- School Library Journal*Ergenlik döneminin ve gençlik aşkının zorlu keşiflerini anlatıyor.*- Kirkus*Yazarken kendimi hiç tutmuyorum. O kişi asla okumayacakmış gibi yazıyorum çünkü asla oku­mayacak. Tüm gizli düşüncelerimi, tüm gözlem­lerimi, içimde biriktirdiğim her şeyi mektuba döküyorum. Bitirdiğimde zarfı kapayıp adresi yazıyorum ve şapka kutuma koyuyorum. Düşünürsek tam manasıyla aşk mektubu sayıl­mazlar. Artık daha fazla âşık olmak istemedi­ğim zaman yazıyorum. Veda etmek için. Çünkü yazdıktan sonra beni tüketen bu aşk tarafından tüketilmem sona eriyor. O da benim gibi muzla mı sever diye düşünmeden mısır gevreğimi yiye­biliyorum; aşk şarkılarına onu anmadan eşlik edebiliyorum. Eğer aşk ele geçirilmeyse, mek­tuplarım da benim şeytan çıkarma ritüelim sayı­labilir. Mektuplarım beni özgür kılıyor. Ya da en azından öyle olmasını umuyorum.* 
Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Jenny Han – SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!