Rom Kokteyli PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4681
Sayfa Sayısı
256
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Elmore Leonard – Rom Kokteyli PDF indir, e-kitap sitemizde Elmore Leonard – Rom Kokteyli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elmore Leonard  tarafından kaleme alınan Rom Kokteyli kitabı 256 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Rom Kokteyli kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Rom Kokteyli kitap özeti, Rom Kokteyli google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Rom Kokteyli pdf oku, Rom Kokteyli yandex, Elmore Leonard e-kitap indir pdf, Rom Kokteyli PDF Drive, Rom Kokteyli Epub, Rom Kokteyli kitap indir, Rom Kokteyli ücretsiz oku, Rom Kokteyli özeti, Rom Kokteyli pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Elmore Leonard – Rom Kokteyli
Kısa Özet

Havayolu hostesi Jackie Burke, illegal silah satışı yaparak küçük bir servet kazanan Ordell Robbie’nin parasını görev yaptığı uçuşlar sırasında parça parça Bahamalar’dan Miami’ye getirmektedir. Bir gün üzerinde büyük miktarda parayla federal polise yakalanınca iki seçeneği kalmış gibi görünür:Ya Ordell’i ele vermeyip hapse girecek ya da polisle işbirliği yapacaktır. Ancak zeki ve güzel Jackie’nin başka planları vardır. Kefalet uzmanı Max Cherry ile kurduğu arkadaşlıksa hem planları daha karmaşık hale getirecek hem de ufukta bir aşk ihtimalinin görünmesinin yolunu açacaktır.Suç romanlarının büyük ustası Elmore Leonard’ın en ünlü romanlarından biri olan Rom Kokteyli, Quentin Tarantino tarafından Jackie Brown adıyla sinemaya uyarlanmıştı.*Cam kırığı kadar keskin ve parıltılı diyaloglar, Pop Art’taki kadar canlı renklerle resmedilmiş suçlular.*- Independent*Leonard zamanımızın, belki de bütün zamanların en büyük suç romanları yazarı!*- New York Times Book Review
Elmore Leonard – Rom Kokteyli PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Elmore Leonard – Rom Kokteyli Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Elmore Leonard – Rom Kokteyli ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Elmore Leonard – Rom Kokteyli Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Elmore Leonard – Rom Kokteyli kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!