Pi PDF E-Kitap indir

Everest Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8657
Sayfa Sayısı
672
Yayınevi
Everest Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Akilah – Azra Kohen – Pi PDF indir, e-kitap sitemizde Akilah – Azra Kohen – Pi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Akilah – Azra Kohen  tarafından kaleme alınan Pi kitabı 672 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Pi kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Pi kitap özeti, Pi google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Pi pdf oku, Pi yandex, Akilah – Azra Kohen e-kitap indir pdf, Pi PDF Drive, Pi Epub, Pi kitap indir, Pi ücretsiz oku, Pi özeti, Pi pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Akilah – Azra Kohen – Pi
Kısa Özet

Şimdi itiraf zamanı!İtiraf ediyorum: Sana tuzaklar kurdum.  Adlarını Fi ve Çi koydum. Can Manay’ın Duru’ya duyduğu açlıkla çıkardım seni yola, Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını  Deniz’le anlatmaya çalıştım sana…Beni takip etmen için yolumuzu onların hikâyeleriyle süsledim. Anlamları da hemen hemen her satıra gizledim. Çünkü Pi’deydi asıl anlatmak istediklerim. Çaresizdim. Vazgeçemezdim. Sana bu manzarayı mutlaka göstermeliydim. Seninle nihayet burada buluşmak için çok emek verdim.Şimdi yine gel benimle, birlikte yürümeye devam edelim.Savaşların savaşılarak kazanılamayacağını,  asıl zaferin ancak doğrudan ayrılmayınca kazanıldığını  Özge anlatsın sana, Yaptığımız her şeyin evrende dönüp dolaşıp  bize nasıl geri geldiğini Can’dan dinle, Analiz edebildiğimiz kadar güçlü, sadeliğimiz kadar güzel, gerçekliğimizdeki samimiyet kadar eşsiz olduğumuzu Bilge’de gör, Kendi değerini başkalarının gözünden biçenlerin acısını  Duru’yla anla, Ve Deniz’in düşüncelerinde tanış geleceğin insanıyla…  Gel benimle. Yolumuz uzun değil, Nihayet sana gidiyoruz, bana… BİZ’e.Sorgulanmamış, analiz edilmemiş bir yaşam hiç yaşanmamıştır.
Akilah – Azra Kohen – Pi PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Akilah – Azra Kohen – Pi Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Akilah – Azra Kohen – Pi ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Akilah – Azra Kohen – Pi Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Akilah – Azra Kohen – Pi kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!