Oz Büyücüsü PDF E-Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
3557
Sayfa Sayısı
144
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

L. Frank Baum – Oz Büyücüsü PDF indir, e-kitap sitemizde L. Frank Baum – Oz Büyücüsü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. L. Frank Baum  tarafından kaleme alınan Oz Büyücüsü kitabı 144 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Oz Büyücüsü kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Oz Büyücüsü kitap özeti, Oz Büyücüsü google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Oz Büyücüsü pdf oku, Oz Büyücüsü yandex, L. Frank Baum e-kitap indir pdf, Oz Büyücüsü PDF Drive, Oz Büyücüsü Epub, Oz Büyücüsü kitap indir, Oz Büyücüsü ücretsiz oku, Oz Büyücüsü özeti, Oz Büyücüsü pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

L. Frank Baum – Oz Büyücüsü
Kısa Özet

1900 yılında yayımlanan Oz Büyücüsü, yazarı L. Frank Baum’un ifadesiyle *merak ve eğlencenin korunduğu, kederin ve kâbusların dışarıda bırakıldığı modern bir masal* olmayı amaç edinir. Amerikan edebiyatının ilk masalı olarak görülen eser, 1890’ların Amerika’sındaki ekonomik, politik ve toplumsal durumun sembolik bir alegorisi olarak değerlendirilir ve Batı’daki çiftçilerin durumunu, dönemin altın piyasasını ve İç Savaş’tan sonra çalışamayıp ekonomik sorunlar yaşayan işçileri sembolize eden unsurlar taşıdığı ileri sürülebilir. Söz konusu alegorik özelliği ve hayali öğeleriyle hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bu klasikleşmiş eser, bir kasırgaya kapılan küçük Dorothy ile köpeği Toto’nun Kansas’ın uçsuz bucaksız çayırlarından fantastik Oz Diyarı’na uzanan yolculuğunu ve bu serüvende edindikleri sıra dışı dostları anlatır. Çıktıkları zorlu ve tuhaf yolculukta Korkuluk beynini, Teneke Adam kalbini, Aslan da cesaretini ararken Dorothy’nin tek istediği Kansas’a, teyzesiyle eniştesinin çiftliğine geri dönebilmektir. Ne de olsa insanın evi gibisi yoktur…
L. Frank Baum – Oz Büyücüsü PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

L. Frank Baum – Oz Büyücüsü Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. L. Frank Baum – Oz Büyücüsü ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

L. Frank Baum – Oz Büyücüsü Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde L. Frank Baum – Oz Büyücüsü kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!