Öksüzlüğümüz PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5855
Sayfa Sayısı
372
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz PDF indir, e-kitap sitemizde Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kazuo Ishiguro  tarafından kaleme alınan Öksüzlüğümüz kitabı 372 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Öksüzlüğümüz kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Öksüzlüğümüz kitap özeti, Öksüzlüğümüz google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Öksüzlüğümüz pdf oku, Öksüzlüğümüz yandex, Kazuo Ishiguro e-kitap indir pdf, Öksüzlüğümüz PDF Drive, Öksüzlüğümüz Epub, Öksüzlüğümüz kitap indir, Öksüzlüğümüz ücretsiz oku, Öksüzlüğümüz özeti, Öksüzlüğümüz pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz
Kısa Özet

Dinmek bilmez karmaşadan yorgun bir dünya; yaklaşan yeni felaketin işaretlerini okuyan gözlerde kaygı. Çözdüğü davalarla Londra sosyetesini büyüleyen dedektif Christopher Banks, 1930’ların bu gergin atmosferinde, bütün tehlikeleri göze alarak Şanghay’da bıraktığı geçmişinin karanlığına dalıyor.Öyküsünü nasıl anlatırsa anlatsın, satır aralarında beliren arayış, umut ve yitiriş girdabına kapılmış Banks’in güncesi iç içe geçmiş iki metin sunuyor adeta. Şatafatlı hayatlar, parlak başarılar, kahramanlık, fedakârlık ve tevazu perdesinin ardında, örselenmiş bir çocuğun ve çevresini sarmış ruh kardeşlerinin, kederli hikâyesi…Çağdaş dünya edebiyatının en önemli isimlerinden Kazuo Ishiguro’dan gerçeklerin acılığını yankılayan bir hayaller âlemi…*Edebiyatın sunduğu olanakları yepyeni noktalara taştığını hissettiren az sayıda romandan biri.*- Sunday Times*Öksüzlüğümüz’de ruhsal ve siyasal gerçeklerin nasıl hünerli bir biçimde ortaya konduğuna bakarak bile, Ishiguro’nun ne denli cesur ve büyüleyici bir yazar olduğunu söyleyebiliriz.*- The Guardian*Öksüzlüğümüz, Ishiguro’nun şimdiye kadar ki en büyük başarısı.*- New York TimesKazuo Ishiguro 1954 ’te Japonya ’nın Nagazaki şehrinde doğdu. Eğitimini, babasının Ulusal Oşinografi Enstitüsü ’nde çalışmaya başlaması üzerine beş yaşındayken ailesiyle birlikte geldiği İngiltere ’de tamamladı. Kent Üniversitesi ’nde İngilizce ve felsefe eğitimi aldı. 1982 ’de ilk romanı Uzak Tepeler (çev. Pınar Besen, 1992) yayımlandı ve Winifred Holtby Memorial Ödülü ’nü kazandı. 1986 ’da yayımlanan ikinci romanı Değişen Dünyada Bir Sanatçı’yla (çev. Suat Ertüzün, 2008) Whitbread Book of the Year Ödülü ’nü aldı, Booker Ödülü ’ne aday gösterildi. 1989 ’da yayımlanan üçüncü romanı Günden Kalanlar (çev. Şebnem Susam, 1993), Booker Ödülü ’nü kazandı ve 1993 ’te James Ivory tarafından filme alındı. 1995 ’te Cheltenham Ödülü ’nü alan romanı Avunamayanlar (çev. Roza Hakmen, YKY, 2009) 2000 ’de Booker Ödülü ’ne ve Whitbread Ödülü ’ne aday olan Çocukluğumu Ararken (çev. Nilden Beyazıt Tunç, 2002) yayımlandı. Son romanı Beni Asla Bırakma (çev. Mine Haydaroğlu, YKY, 2005), yayımlandığı yıl Time tarafından İngilizceyazılmış en iyi 100 roman listesinde gösterildi, Alex Ödülü ’nü aldı ve National Book Critics Circle Ödülü ’ne aday oldu.
Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kazuo Ishiguro – Öksüzlüğümüz kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!