Momo Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Pegasus Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Michael Ende
İndirilme
2878
Sayfa Sayısı
304
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Michael Ende – Momo PDF indir, e-kitap sitemizde Michael Ende – Momo kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael Ende  tarafından kaleme alınan Momo kitabı 304 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Momo kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Momo kitap özeti, Momo google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Momo pdf oku, Momo yandex, Michael Ende e-kitap indir pdf, Momo PDF Drive, Momo Epub, Momo kitap indir, Momo ücretsiz oku, Momo özeti, Momo pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Michael Ende – Momo
Kısa Özet

Zaman, yaşamın kendisidir. Ve yaşamın yeri yürektir.Momo, büyük bir kentin tiyatro harabelerinde yaşayan küçük bir kızdır. Buldukları ya da kendisine hediye edilenler dışında hiçbir şeyi yoktur. Ancak olağanüstü bir yeteneği vardır: Momo, muhteşem bir dinleyicidir ve bunun için oldukça bol zamanı vardır.Bir gün hayaletimsi topluluk *duman adamlar* ortaya çıkar. İnce hesaplı planlar kurup insanların zamanını çalarlar. Onları durduracak tek kişiyse Momo’dur.Momo elinde bir çiçek, koltuğunun altında bir kaplumbağa ve gizemli Hora Usta’nın da yardımıyla koskoca duman adamlar ordusunun karşısında tek başına durur. Acaba Momo, zamanı çalan adamları tek başına alt edebilecek midir?Toplumumuz ve günümüz insanının zaman algısı ve zamanı okuması üzerine bir masal olan Momo’yla Michael Ende, Alman Gençlik Edebiyatı Ödülü’ne layık görülmüştür. Pek çok kez sinemaya uyarlanan Momo, kırktan fazla dile çevrilmiş, tüm dünyada 7 milyonun üzerinde satılmıştır. *Michael Ende’nin romanları uzun yıllardır ‘kült kitaplar’ arasında.*- Stuttgarter Zeitung *Momo, hem çocuklar hem de yetişkinler için bir masal niteliğinde.*- Die Welt *Michael Ende’nin hayal gücü ve fantazyalarla dolu bu masal-romanı dünya çapında bir başarıya ulaştı ve klasikleşti.*- Buch aktuell
Michael Ende – Momo PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Michael Ende – Momo Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Michael Ende – Momo ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Michael Ende – Momo Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Michael Ende – Momo kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!