Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Pegasus Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Asa Lind
İndirilme
9300
Sayfa Sayısı
328
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Türü
Roman ve Öykü Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set PDF indir, e-kitap sitemizde Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Asa Lind  tarafından kaleme alınan Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set kitabı 328 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set kitap özeti, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set pdf oku, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set yandex, Asa Lind e-kitap indir pdf, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set PDF Drive, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set Epub, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set kitap indir, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set ücretsiz oku, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set özeti, Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set
Kısa Özet

KumkurduKumkurdu – 1*Evren her şeydir,* dedi Kumkurdu. *Var olan her şey! Burada ve şimdi, o zaman ve orada. Aydınlık ve karanlık, galaksiler ve yıldızlar, gezegenler, kuyrukluyıldızlar, trampetler ve kartallar ve ayılar ve bazen, bir pantolonun cebinde duran tozlu, kırmızı şekerlemeler.**Benim biraz önce yuttuğumdan mı?* diye sordu Zackarina. *O da mı evrenin bir parçasıydı?**Elbette!* dedi Kumkurdu. *O da evrenin bir parçasıydı. Sen de Zackarina, sen de evrenin bir parçasısın.*Zackarina, annesi ve babasıyla birlikte deniz kıyısında yaşıyordu. Bir gün yalnız başına sahile indi ve orada benzersiz biriyle karşılaştı: Kürkü altın gibi parıldayan, vahşi ve güzel Kumkurdu’yla…Zackarina ile Kumkurdu’nun müthiş dostluğunu anlatan bu hikâyecikler büyüleyici, eğlenceli, merak uyandırıcı ve eşsiz. Kumkurdu’yla tanışmak gerçekten büyük bir şans!Daha Fazla KumkurduKumkurdu – 2*Annem ve babam bugün kitap okuyorlar,* dedi Zackarina. *Oturuyor da oturuyor; okuyor da okuyorlar.*Kumkurdu başını kaldırdı. Kulaklarını dikti.*Öyle mi?* dedi. *Kitap mı okuyorlar?* *Evet,* dedi Zackarina.Kumkurdu çok ilgilenmişti. Evde ne tür kitaplar olduğunu öğrenmek istedi. Kalın mı yoksa ince miydiler? Ne renktiler? Nasıl koktuklarını da merak etmişti. Nasıl ses çıkarıyorlardı; örneğin üzerlerine vurulduğunda ya da yaprakları karıştırılırken?Zackarina ile altın parıltılı Kumkurdu’nun dostlukları sürüyor… Bu hikayeler dizisinde neler yok ki: Aşk, anılar, ölüm, gerçek… Hatta sivrisinekler ve minik bir fare! Kumkurdu’yla vakit geçirmek her zamanki gibi çok zevkli!Daha da Fazla KumkurduKumkurdu – 3Zackarina büyük köknar ağacının arkasında kaybolunca, Kumkurdu denize koştu ve yeniden su sıçratmaya başladı. Su *cup* ve *şıp* dedi. Damlalar güneşin altında elmaslar gibi parladı.Ve Kumkurdu su sıçrattı… Gücü yettiği kadar, bütün çevresine.Çocuklara oyuncak sıçrattı, hastalara şifa. Akılsızlara akıl sıçrattı, karanlığa ışık… Çaresizlere çare sıçrattı, umutsuzlara umut.Meraklı ve biraz haşarı Zackarina ile altın parıltılı ve eşsiz Kumkurdu, deniz kenarında yine küçük maceralara atılıyorlar: Zackarina kaybettiği sevgili köpeğini arıyor, zamanla yarışıyor, bisiklet hırsızlarının peşine düşüyor, evden kaçıyor, gece yatısına gidiyor, elma topluyor… ve büyüyor. Kumkurdu da her zaman olduğu gibi yanı başında.
Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Asa Lind – Kumkurdu Serisi 3 Kitap Set kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!