Kefaret PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
7520
Sayfa Sayısı
336
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Ian McEwan – Kefaret PDF indir, e-kitap sitemizde Ian McEwan – Kefaret kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ian McEwan  tarafından kaleme alınan Kefaret kitabı 336 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Kefaret kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Kefaret kitap özeti, Kefaret google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Kefaret pdf oku, Kefaret yandex, Ian McEwan e-kitap indir pdf, Kefaret PDF Drive, Kefaret Epub, Kefaret kitap indir, Kefaret ücretsiz oku, Kefaret özeti, Kefaret pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ian McEwan – Kefaret
Kısa Özet

1935 yazında bir gün, Tallis ailesinin on üç yaşındaki kızı Briony, ablası Cecilia ile ailenin hizmetçisinin oğlu, Cecilia’nın çocukluk arkadaşı Robbie arasındaki bir yakınlaşmaya şahit olur. Briony’nin yetişkinlerin dünyası hakkındaki bilgisizliği ve hikâye anlatmaya olan merakı, üçünün de hayatını derinden etkileyecek bir suç işlemesine neden olacaktır.Kahramanlarının altüst olan hayatlarını İkinci Dünya Savaşı’na, oradan da yirminci yüzyılın sonlarına kadar takip eden Kefaret, aşk, savaş, çocukluk ve hikâyelerin gücü hakkında unutulmaz bir roman.*Muhteşem bir başarı.*- The New York Times*Bugün İngilizce roman yazan hiç kimse Ian McEwan’ı gölgede bırakamaz.*- The Washington Post Book World*Kefaret, McEwan’ın yazdığı en iyi kitap.*- Observer
Ian McEwan – Kefaret PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Ian McEwan – Kefaret Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Ian McEwan – Kefaret ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Ian McEwan – Kefaret Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ian McEwan – Kefaret kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!