Kayıp Marki Vakası PDF E-Kitap indir

Eksik Parça Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
6367
Sayfa Sayısı
168
Yayınevi
Eksik Parça Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası PDF indir, e-kitap sitemizde Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nancy Springer  tarafından kaleme alınan Kayıp Marki Vakası kitabı 168 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Kayıp Marki Vakası kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Kayıp Marki Vakası kitap özeti, Kayıp Marki Vakası google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Kayıp Marki Vakası pdf oku, Kayıp Marki Vakası yandex, Nancy Springer e-kitap indir pdf, Kayıp Marki Vakası PDF Drive, Kayıp Marki Vakası Epub, Kayıp Marki Vakası kitap indir, Kayıp Marki Vakası ücretsiz oku, Kayıp Marki Vakası özeti, Kayıp Marki Vakası pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası
Kısa Özet

Edebiyat ve sinemanın en sevilen karakterlerinden Sherlock Holmes’un 14 yaşındaki kız kardeşi Enola Holmes’un maceraları başlıyor. Ağabe yleri Sherlock ve Mycroft’la rekabet edebilecek zehir gibi zekâya sahip Enola, tıpkı dedektif ağabeyi gibi gizemli olayları çözmeye çalışıyor. Enola, anneleri aniden ortadan kaybolunca onu aramak için Londra’ya gider. Ancak kendisini hiç ummadığı şekilde bir Marki’nin kaçırılması vakasının ortasında bulur. Peşindeki tehlikeli adamlardan kaçarken aynı zamanda onu yatılı okula göndermek isteyen ağabeylerine de yakalanmamaya çalışır. Bütün bu kargaşa arasında Enola ipuçlarını çözebilecek ve annesini bulabilecek mi?En İyi Genç Yetişkin Romanı dalında Edgar Ödülü, En İyi Çocuk Kitabı dalında Edgar Ödülü ve James Tiptree Jr. Ödülü alan başarılı yazar Nancy Springer’ın altı kitaplık Enola Holmes Gizemleri serisinin ilk kitabı Kayıp Marki Vakası şimdi Millie Bobby Brown, Henry Cavill ve Helena Bonham Carter’ın oynadığı bir Netflix orijinal filmi!
Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Nancy Springer – Kayıp Marki Vakası kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!