Kaplanın Sırtında Ücretsiz PDF Kitap İndir ve Oku

İnkılap Kitabevi

0/5 Oy yok
İndirilme
8738
Sayfa Sayısı
324
Yayınevi
İnkılap Kitabevi
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında PDF indir, e-kitap sitemizde Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zülfü Livaneli  tarafından kaleme alınan Kaplanın Sırtında kitabı 324 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Kaplanın Sırtında kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Kaplanın Sırtında kitap özeti, Kaplanın Sırtında google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Kaplanın Sırtında pdf oku, Kaplanın Sırtında yandex, Zülfü Livaneli e-kitap indir pdf, Kaplanın Sırtında PDF Drive, Kaplanın Sırtında Epub, Kaplanın Sırtında kitap indir, Kaplanın Sırtında ücretsiz oku, Kaplanın Sırtında özeti, Kaplanın Sırtında pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında
Kısa Özet

“Kaplanın Sırtında Livaneli’nin edebiyat hayatında ilginç bir çıkış. Sultan II. Abdülhamid devrine aynanın öbür tarafından bir bakış… Sürgün Padişah’ın perspektifinden sürükleyici bir anlatım… Dikkat çekici bir üslup…” İlber Ortaylı
“Kaplanın Sırtında, Abdülhamid rejimini alışılmış klişelerden kurtaran sürükleyici bir roman.” Taner Timur
“Geçmişin ve geleceğin, devrimin ve çöküşün, büyük hayallerin ve hayal kırıklıklarının beraber yaşandığı yüklü ve zor bir dönemin anlatıldığı önyargısız bir roman…” Ali Yaycıoğlu
Otuz üç yıl süren bir saltanat, ardından bir gece yarısı gelen Selanik sürgünü…
Tahttan indirilişinin üzerinden bir asırdan uzun bir zaman geçmiş olan II. Abdülhamid’in yaşamının en ilginç evresi Livaneli’nin çağdaş anlatısıyla gün yüzüne çıkıyor. Devrik padişahın, ihtilalci fikirlerin filizlendiği Selanik şehrindeki günleri hem bir vicdan muhasebesi hem de yoğun bir psikolojik gelgit dalgası.
Türk edebiyatının kuşak bağı Zülfü Livaneli, II. Abdülhamid’in tahtını kaybettikten sonra yaşadıklarına odaklanırken, bireyi, toplumu, devleti ve iktidarı sorguluyor. Selanik sürgünü boyunca Sultan’ın ve maiyetinin hususi doktoru olan Tabip Yüzbaşı Atıf Hüseyin Bey’in hatıratından hareketle vücut bulan bu tarihi romanda, iktidar kavramına çarpıcı bir bakış açısı sunuluyor.
Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Zülfü Livaneli – Kaplanın Sırtında kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!