Kafes PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4024
Sayfa Sayısı
312
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Josh Malerman – Kafes PDF indir, e-kitap sitemizde Josh Malerman – Kafes kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Josh Malerman  tarafından kaleme alınan Kafes kitabı 312 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Kafes kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Kafes kitap özeti, Kafes google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Kafes pdf oku, Kafes yandex, Josh Malerman e-kitap indir pdf, Kafes PDF Drive, Kafes Epub, Kafes kitap indir, Kafes ücretsiz oku, Kafes özeti, Kafes pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Josh Malerman – Kafes
Kısa Özet

Netflix Fİlmİ Bird Box’a İlham Veren RomanDaha Önce Yayımlanmamış *bobby Kapıyı Çalıyor* ÖyküsüyleGörülmemesi gereken korkunç bir şey… Ona atılan bir bakış kişiyi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Ne olduğunu ve nereden geldiğini ise kimse bilmiyor.Malorie ve iki çocuğu, olayların başlangıcından beş yıl sonra hayatta kalmayı beceren bir avuç insan arasındaydı. Nehrin kenarındaki terk edilmiş bir evde çocuklarıyla yaşayan Malorie, ailesinin güvende olabileceği bir yere gitmenin hayalini kuruyordu. Fakat onları bekleyen yolculuk tehlikelerle doluydu. Tek bir yanlış hamle ölümlerine yol açabilirdi. Ve onları takip eden bir şey vardı.Bu bilinmeyene doğru gözbağının karanlığında yaptığı yolculukta Malorie sık sık geçmişi hatırlıyordu. Bir araya gelerek hayatta kalmaya çalışan, kendisini de aralarına alıp onu da kurtaran arkadaşları bir bir aklına geliyordu. Ancak sağ kalan ve kapılarını çalan insanlar arttıkça ortaya yüzleşmeleri gereken bir soru çıkmıştı: Herkesin aniden delirdiği bir dünyada kime güvenilebilirdi?*Buna benzer bir korku öyküsü şimdiye kadar hiç anlatılmadı. Josh Malerman bu işi biliyor.*–Hugh Howey*Çok iyi, çok başarılı ve dolaysız yazılmış, büyük bir takdirle okuduğum çarpıcı bir roman.*–Peter Straub
Josh Malerman – Kafes PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Josh Malerman – Kafes Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Josh Malerman – Kafes ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Josh Malerman – Kafes Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Josh Malerman – Kafes kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!