İngiliz Hasta PDF E-Kitap indir

Alfa Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5756
Sayfa Sayısı
312
Yayınevi
Alfa Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Michael Ondaatje – İngiliz Hasta PDF indir, e-kitap sitemizde Michael Ondaatje – İngiliz Hasta kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael Ondaatje  tarafından kaleme alınan İngiliz Hasta kitabı 312 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. İngiliz Hasta kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. İngiliz Hasta kitap özeti, İngiliz Hasta google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, İngiliz Hasta pdf oku, İngiliz Hasta yandex, Michael Ondaatje e-kitap indir pdf, İngiliz Hasta PDF Drive, İngiliz Hasta Epub, İngiliz Hasta kitap indir, İngiliz Hasta ücretsiz oku, İngiliz Hasta özeti, İngiliz Hasta pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Michael Ondaatje – İngiliz Hasta
Kısa Özet

İngiliz Hasta, 1992 yılında en önemli edebiyat ödüllerinden Booker Ödülü’nün sahibi oldu, Türkçe dahil 38 dile çevrildi, 1996’da filmeçekildi ve dokuz Oscar ödülü kazandı.Temmuz 2018’de de son 50 yılda Booker Ödülü alanlar arasında yapılan oylamada birinci gelerek Altın Man Booker Ödülüyle taçlandırıldı. Roman, İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarında Toskana’da yaşamları kesişen dört kişinin sıradışı hikayeleriyle örülü. Uçağının düşmesi sonucu yanarak belleğini yitiren bir adam, kendini onun tedavisine adayan genç bir Kanadalı hemşire, savaş sırasında casusluk yaparken yakalanan eski bir hırsız ve bomba imha uzmanı bir Sih asker. Ve aralarında bir hayalet gibi gezinen, savaş yorgunu bu insanları uzak bir geçmişe taşıyan ve okuru da İngiliz hastanın gerçek kimliğine götüren bir kadın… Toskana’nın büyülü atmosferinden, çöl güneşi altında yolculuklara, İngiltere’nin serin yeşilliğine, Hindistan’ın renkli keşmekeşine uzanan unutulmaz bir hikaye.
Michael Ondaatje – İngiliz Hasta PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Michael Ondaatje – İngiliz Hasta Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Michael Ondaatje – İngiliz Hasta ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Michael Ondaatje – İngiliz Hasta Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Michael Ondaatje – İngiliz Hasta kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!