İhtiyarlara Yer Yok PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
7831
Sayfa Sayısı
248
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok PDF indir, e-kitap sitemizde Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cormac McCarthy  tarafından kaleme alınan İhtiyarlara Yer Yok kitabı 248 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. İhtiyarlara Yer Yok kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. İhtiyarlara Yer Yok kitap özeti, İhtiyarlara Yer Yok google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, İhtiyarlara Yer Yok pdf oku, İhtiyarlara Yer Yok yandex, Cormac McCarthy e-kitap indir pdf, İhtiyarlara Yer Yok PDF Drive, İhtiyarlara Yer Yok Epub, İhtiyarlara Yer Yok kitap indir, İhtiyarlara Yer Yok ücretsiz oku, İhtiyarlara Yer Yok özeti, İhtiyarlara Yer Yok pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok
Kısa Özet

Modern Amerikan edebiyatının en önemli yazarlarından biri olan, sıklıkla Herman Melville ve William Faulkner gibi ustalarla kıyaslanan Cormac McCarthy kariyeri boyunca Güney gotiği, Western ve postapokaliptik türlerde verdiği birbirinden başarılı eserlerle Pulitzer, National Book, National Book Critics Circle ve MacArthur Fellowship gibi ödüllerin sahibi oldu. 2007 yılında Coen Kardeşler tarafından sinemaya uyarlanan İhtiyarlara Yer Yok ise *En İyi Film* başta olmak üzere dört dalda Oscar kazandı.Rio Grande yakınlarında avlanan Llewlyn Moss, bir şeylerin ters gittiği belli olan bir çatışma bölgesine rast gelir. Çatışmadan geriye kalanlar arasında cesetler ve kilolarca eroinin yanı sıra bir çanta dolusu para da vardır. Moss’un kader çizgisi vereceği karar üzerine burada çatallanacak ve deyim yerindeyse bir ölüm meleği peşine takılacaktır.Kutsal kitaplar kadar kadim, günlük olaylar kadar dehşet verici konulara eğilen İhtiyarlara Yer Yok, kader, adalet, ahlak ve açgözlülük üzerine yazılmış modern bir klasik.*McCarthy kelimeleri öylesine güzel kullanıyor ki sıradan bir iyi-kötü çatışmasını birinci sınıf bir edebiyat eserine dönüştürüyor.*- AnnIe Proulx*Amerikan Yüceliğinin pragmatik bir geleneği varsa, Cormac McCarthy’nin kurguları bunun zirvesidir.*- Harold Bloom
Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Cormac McCarthy – İhtiyarlara Yer Yok kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!