Hata Ücretsiz PDF Kitap İndir ve Oku

Yabancı Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
7611
Sayfa Sayısı
328
Yayınevi
Yabancı Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Elle Kennedy – Hata PDF indir, e-kitap sitemizde Elle Kennedy – Hata kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elle Kennedy  tarafından kaleme alınan Hata kitabı 328 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Hata kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Hata kitap özeti, Hata google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Hata pdf oku, Hata yandex, Elle Kennedy e-kitap indir pdf, Hata PDF Drive, Hata Epub, Hata kitap indir, Hata ücretsiz oku, Hata özeti, Hata pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.
**
Kitap indirme, kitap okumak kimi insanlar için vaz geçilmez bir önem arz ediyor. Onlar ancak kendilerini sayfaların arasında unutuyorlar. Her kitap, değişik bir alemin kapısını açıyor.
**
Kişi kitap okudukça hayal dünyası genişliyor, öğrendikçe daha da fazla araştırmaya arzu duyuyor. Hangi kitap olursa olsun fark etmez, her bir kitapta mutlaka hayatımıza anlam katacak bir şeyler bulacaktır.
**
Aradığımız kitabın E-Kitap indir linkini bulmak? Bazen büyük bir soruna dönüşebiliyor. Görüldüğü üzere, her şey gibi kitapların fiyatları da çok pahalı.
Bu şekilde olunca çoğumuz ücretsiz kitap indir yöneliyoruz.
**
Doğru düzgün bir web sitesi bulmak için araştırma yapmak zaman kaybı oluşturuyor. Fakat bu sorunun üstesinden gelmek amacıyla tercih edebileceğiniz güzel bir adres var: Pdfkitapindir.me!
**
Hep şöyle söylenir, kitaplar bizim en yakın arkadaşımız, en güvenilir dostumuz ve en içten dert küpümüzdür. Bilgiye muhtaç akılların, mutluluğa muhtaç kalplerin ilacıdır kitaplar…
**
Kitapların sayfalarını tek tek çevirmenin, o sesi hissetmenin, kitap kokusunu içine çekmenin lezzeti elbette farklı bir duygu.
Fakat teknoloji devrinde hayatımızı sürdürüyoruz. Her vakit, her zaman dilediğimizce kitap okuyabilmenin hazzını duymak amacıyla e-kitap formatını tercih etmek durumunda kalıyoruz. Bu, bizim için hem daha pratik hem de ücretsiz.
**
İşte tam da bu durumda kitap PDF Kitap indir siteleri bize derman oluyor. Tek kuruş ödemeden, istediğimiz esere sahip olma olanağı tanıyor.
**

Elle Kennedy – Hata
Kısa Özet

Pek çok yönden tam bir oyuncuydu… Ama bu defa onu bekleyen çok sıkı bir oyundu…
John Logan istediği her kızı tavlayabilirdi. Bu hokey yıldızı için hayat partiler ve tek gecelik ilişkilerden ibaret gibiydi ama baştan çıkarıcı gülüşünün ve rahat tavırlarının altında, mezuniyetten sonraki yükümlülükleriyle ilgili giderek artan bir umutsuzluk yatıyordu.
Grace Ivers, Logan’la tesadüfen tanıştığında henüz birinci sınıftaydı ve şansına inanamıyordu. Ancak her şeyin göründüğü kadar güzel olamayacağı ortaya çıkacaktı. Logan’ın düşüncesizce yaptığı bir hata, Grace’i ikinci sınıfa daha olgun ve daha akıllı dönmesi için ateşlemişti. Kendisini küçük düşüren kibirli hokey oyuncusunu unutmuştu ve kimsenin acımasına ihtiyacı yoktu.
Şimdi Logan ikinci bir şansı hak ettiğine Grace’i ikna etmeliydi. Eğer onu geri istiyorsa gururunu bir kenara bırakıp bunun için uğraşması gerekecekti. Bu defa ipler Grace’in elindeydi ve Grace onun sınırlarını zorlamaya kararlıydı.
“Hata’yı öyle çok sevdim ki bitirir bitirmez yeniden başladım. Serinin devamını dört gözle bekliyorum.” —Sophie Jordan
“Yürek ısıtan, komik, eğlenceli ve fazlasıyla romantik. Hata, nefesimi kesti ve beni kendine tamamıyla âşık etti.” —Katy Evans
“Elle Kennedy’den ağzımızı sulandıracak daha fazla hokey oyuncusu mu? Evet, lütfen! Hata, zekice yazılmış, ateşli ve başınızı döndürecek bir roman. Hayranları, kalplerini buz pistinde bırakacak.” —Sarina Bowen
“Mükemmel bir yazım tarzı, kendimi gördüğüm bir kadın kahraman ve minik karın ağrıları yaşatacak miktarda heyecan. Öyle komikti ki!” —Maryse’s Book Blog
“Hata’da aradığınız her şey var: arkadaşlık, aşk, sadakat, mizah ve tutku.” —Totally Booked Blog
“Elle Kennedy, okurlarına daha en baştan kalplerini çalan iki karakter bahşediyor. Sadakati ve fedakârlığıyla kendine hayran bırakmaması imkânsız eski çapkın, popüler bir sporcu. Ve aşkını yoğun bir şekilde yaşayan ancak kendine de aynı derecede saygı duyan, güçlü, bağımsız ve kibar bir kadın.” —Natasha is a Book Junkie
“Kennedy eğlenceli, seksi ve oyunbaz romantizmiyle beni kitabın içine çekerek onun hikâyelerini neden bu kadar çok sevdiğimi hatırlattı.” —Smexybooks
“Hata bir romansta bayıldığım her şeyi barındırıyor: espriler, derinlik, aşk ve aşkın büyük hareketlerle gösterilmesi.” —Book Binge
Elle Kennedy – Hata PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Elle Kennedy – Hata Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Elle Kennedy – Hata ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Elle Kennedy – Hata Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Elle Kennedy – Hata kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!
**
PDF kitap indir sloganı ile sitemiz bunların başında geliyor. Onbinlerce eseri sizi yormadan anında size ulaştıran plarformumuzun tek amacı sizlere kitap okumayı sevdirmektir.
**
Siz de PDF kitap, PDF indir, PDF indir Yandex veya ücretisz PDF kitap indir gibi arama yaparak güvenilir bi site aramaya çalışıyorsanız, tam da yerine geldiniz 🙂
**
Sonuç olarak sınırsız bir PDF kitap alemi bu sitede yollarınızı gözlüyor.
——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!