Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları Kültür

0/5 Oy yok
İndirilme
4860
Sayfa Sayısı
272
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları Kültür
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling  tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı kitabı 272 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı kitap özeti, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı pdf oku, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı yandex, J. K. Rowling e-kitap indir pdf, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı PDF Drive, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı Epub, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı kitap indir, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı ücretsiz oku, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı özeti, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı
Kısa Özet

Sırlar Odası Açıldı. Varisin Düşmanları, Kendinizi Kollayın.Küçük sefil ev cini Dobby, Privet Drive’da bir anda ortaya çıkıp Harry Potter’ın Hogwarts’a kesinlikle geri dönmemesi için ısrar edince Harry, bunun ardında ezeli düşmanı Draco Malfoy’un olabileceğinden şüphelenir. Ron Weasley’nin korkunç Dursley’lerden kurtardığı sihirli bir uçan arabayla Harry, yazın kalan günlerini Kovuk’ta geçirir. Weasley’lerle yaşam dikkat dağıtıcı bir sürü sihirli şeyle doludur, Harry kısa sürede Dobby’nin çılgın uyarılarını unutur. Ama okulda karanlık bir koridorda Dobby’nin korkunç şeyler olacağına dair öngörülerini yineleyen korkunç bir mesaj bulunur…J.K. Rowling’in klasikleşen serisinin ikinci kitabının bu resimli özel baskısında, Kate Greenaway Madalyası sahibi Jim Kay, büyücüler dünyasını büyülü ayrıntılarla canlandırıyor… Hem hayranlar hem de yeni okurlar için mükemmel.
J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde J. K. Rowling – Harry Potter ve Sırlar Odası – 2 Resimli Özel Baskı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!