Gurur ve Önyargı Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4916
Sayfa Sayısı
424
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Jane Austen – Gurur ve Önyargı PDF indir, e-kitap sitemizde Jane Austen – Gurur ve Önyargı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jane Austen  tarafından kaleme alınan Gurur ve Önyargı kitabı 424 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Gurur ve Önyargı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Gurur ve Önyargı kitap özeti, Gurur ve Önyargı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Gurur ve Önyargı pdf oku, Gurur ve Önyargı yandex, Jane Austen e-kitap indir pdf, Gurur ve Önyargı PDF Drive, Gurur ve Önyargı Epub, Gurur ve Önyargı kitap indir, Gurur ve Önyargı ücretsiz oku, Gurur ve Önyargı özeti, Gurur ve Önyargı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Jane Austen – Gurur ve Önyargı
Kısa Özet

Jane Austen (1775-1817): Sadece kırk iki yıllık, gözden uzak ve sade yaşantısına karşın yazdıklarıyla “roman tarihinin ilk büyük (ve sahici) kültü” olmayı başaran bir 19. yüzyıl romancısıdır. Sayısız TV ve sinema uyarlamalarının yanısıra tüm “satış / okunma” anketlerinin de gösterdiği üzere, yazarın 1813’de yayınlanan ikinci romanı Gurur ve Önyargı tüm zamanların en sevilen romanlarının başında gelir. Bu da, sanırız, Austen’in, dünyanın pek çok yerinde geleneklerin kadına biçtiği “en iyi gelecek” rolüyle kadınların aşklarını seçme hakkı arasındaki gerilimi “mizah, zeka ve sevecenlik”le yansıtmasından kaynaklanmaktadır. Hamdi Koç (1963): İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü`nü bitirdi. Hokka dergisinin yayın kurulunda bulundu. 1992`de Çocuk Ölümü Şarkıları`ndan başlayarak hemen her yapıtıyla dikkat çeken Hamdi Koç`un o tarihten bu yana beş romanı yayımlandı. Eserlerini çevirdiği yazarlar arasında Shakespeare, Faulkner, Beckett ve Joyce yer alıyor.
Jane Austen – Gurur ve Önyargı PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Jane Austen – Gurur ve Önyargı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Jane Austen – Gurur ve Önyargı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Jane Austen – Gurur ve Önyargı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Jane Austen – Gurur ve Önyargı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!