Gülün Adı PDF E-Kitap indir

Can Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5558
Sayfa Sayısı
732
Yayınevi
Can Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Umberto Eco – Gülün Adı PDF indir, e-kitap sitemizde Umberto Eco – Gülün Adı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Umberto Eco  tarafından kaleme alınan Gülün Adı kitabı 732 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Gülün Adı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Gülün Adı kitap özeti, Gülün Adı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Gülün Adı pdf oku, Gülün Adı yandex, Umberto Eco e-kitap indir pdf, Gülün Adı PDF Drive, Gülün Adı Epub, Gülün Adı kitap indir, Gülün Adı ücretsiz oku, Gülün Adı özeti, Gülün Adı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Umberto Eco – Gülün Adı
Kısa Özet

“Gülün Adı” adlı bu dev romanıyla bir anda dünyanın dört bir yanında ünlenen İtalyan yazarı Umberto Eco, aslında çok yönlü bir bilimadamı. İtalya`da, Bologna Üniversitesinde öğretim üyesi, semiolog, tarihçi; filozof, estetikçi, ortaçağ uzmanı ve James Joyce üzerine derin araştırmalar yapmış biri.Umberto Eco`nun bu ilk romanı, 1980`de İtalya`da ilk yayımlanışından bu yana sayısız basım yaptı ve dünyanın pek çok diline çevrildi. Dünyada olağanüstü bir ilgi uyandıran bu romanın yankıları hala sürüyor. Filmi de dünyada büyük yankılar uyandırdı. Bu romanın başarısında, kuşkusuz, yazarın ortaçağ konusunda derin ve dolaysız bilgisinin büyük payı var.Tam anlamıyla ve her bakımdan ortaçağ dünyasını yansıtmakla birlikte “Gülün Adı” kesinlikle çağdaş bir roman; çağdaş romana yepyeni ve uzun soluk getiren özgün bir roman. Bir anlamda ortaçağda geçen, Hıristiyanlık düşüncesini tartışan tarihsel bir roman, bir anlamda da ustaca kurulmuş polisiye ve sürükleyici bir öykü.Ve en önemlisi olağanüstü bir dil ve benzeri az bulunur bir sanat yapıtı. Bu ünlü romanı İtalyanca aslından başarıyla Türkçeye çeviren Şadan Karadeniz`in titiz ve uzun çalışmasını da burada hayranlıkla belirtmemiz gerekiyor. Umberto Eco`nun yayınlarımız arasında çıkan ikinci dev romanı “Foucault Sarkacı” da, “Ortaçağı Düşlemek” adlı deneme kitabı da yine Şadan Karadeniz`in çevirisi…
Umberto Eco – Gülün Adı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Umberto Eco – Gülün Adı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Umberto Eco – Gülün Adı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Umberto Eco – Gülün Adı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Umberto Eco – Gülün Adı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!