Gölge Kokusu PDF E-Kitap indir

Delidolu

0/5 Oy yok
İndirilme
3730
Sayfa Sayısı
392
Yayınevi
Delidolu
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Habib Bektaş – Gölge Kokusu PDF indir, e-kitap sitemizde Habib Bektaş – Gölge Kokusu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Habib Bektaş  tarafından kaleme alınan Gölge Kokusu kitabı 392 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Gölge Kokusu kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Gölge Kokusu kitap özeti, Gölge Kokusu google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Gölge Kokusu pdf oku, Gölge Kokusu yandex, Habib Bektaş e-kitap indir pdf, Gölge Kokusu PDF Drive, Gölge Kokusu Epub, Gölge Kokusu kitap indir, Gölge Kokusu ücretsiz oku, Gölge Kokusu özeti, Gölge Kokusu pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Habib Bektaş – Gölge Kokusu
Kısa Özet

“Habib Bektaş`ın Gölge Kokusu, sıradan bir ödül romanı değil; iyi bir yazarın, sabırlı ve titiz çalışmasıyla yazılmış, alabildiğine usta işi bir roman.”- Fethi Naci, Yeni Yüzyıl”Her şey kokar mı, dede?” diyorum.”Her şeyin bir kokusu vardır, kızanım,” diyor. “Toprağın bile!” Her mevsim bir başka kokar toprak. Bahar aylarında bir çocuk kokusu yayılır topraktan. Narin ama dirençli. Yaz aylarında karnı burnunda bir kadın sanki; ağır, bereketli. Sonbaharda hüzün kokar, kışın uyku. Şimdi, baharın son günlerinde, çocuk gülüşlerinin kokusunu duyarsın. Hele yaz ayları! Bir parça da koklayana bağlıdır, alınan koku.”Bir avuç toprak alıyorum yerden. Kokluyorum. Dedemin anlattığı kokuların hiçbiri gelmiyor. Dedem üzülmesin diye “Doğru!” diyorum. Gülüyor dedem. “Gözlerini yummadın ki!” diyor. Ah bu dedem, her şeyi bilir!Fethi Naci`nin Yüzyılın 100 Romanı adlı çalışmasında yer alan, Atıf Yılmaz`ın ise Eylül Fırtınası adıyla beyaz perdeye uyarladığı Gölge Kokusu, 1980 sonrası kültürel iklimi bir çocuğun gözünden ele alıyor. Darbe sonrası bir yanda Almanya`ya kaçmak zorunda kalıp savrulan ve kendi yaralarını sağaltmaya çalışan bir anneyle baba, bir yanda dedesinin yanına bırakılan küçük bir çocuk…
Habib Bektaş – Gölge Kokusu PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Habib Bektaş – Gölge Kokusu Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Habib Bektaş – Gölge Kokusu ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Habib Bektaş – Gölge Kokusu Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Habib Bektaş – Gölge Kokusu kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!