Gece Yarısı Kütüphanesi Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Domingo Yayınevi

5.0/5 Oylar: 1
Yazar
Matt Haig
İndirilme
8764
Sayfa Sayısı
296
Yayınevi
Domingo Yayınevi
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indir, e-kitap sitemizde Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Matt Haig  tarafından kaleme alınan Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı 296 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Gece Yarısı Kütüphanesi kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Gece Yarısı Kütüphanesi kitap özeti, Gece Yarısı Kütüphanesi google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Gece Yarısı Kütüphanesi pdf oku, Gece Yarısı Kütüphanesi yandex, Matt Haig e-kitap indir pdf, Gece Yarısı Kütüphanesi PDF Drive, Gece Yarısı Kütüphanesi Epub, Gece Yarısı Kütüphanesi kitap indir, Gece Yarısı Kütüphanesi ücretsiz oku, Gece Yarısı Kütüphanesi özeti, Gece Yarısı Kütüphanesi pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi
Kısa Özet

42 Dile Çevrilen Uluslararası Çoksatan2020 Goodreads Yılın En İyi Romanı*Yaşamla ölüm arasında bir kütüphane var,* dedi. *Bu kütüphanedeki raflar sonsuza kadar gider.  Her kitap yaşamış olabileceğin başka bir hayatı yaşama şansını sunar sana. Farklı seçimler yapmış olsan, şu an nasıl bir hayatın olacağını görürsün…Pişmanlıklarını telafi etme şansın olsaydı, bazı konularda farklı davranır mıydın?*Nora Seed berbat halde. Kedisi öldü. İşinden kovuldu. Abisi onunla konuşmuyor. Kimsenin ona ihtiyacı yok. Art arda alınmış kötü kararların sonucunda bir kütüphanede buluyor kendini. Zamanın hiç akmadığı bir gece yarısı kütüphanesinde, sonsuz sayıda kitabın ortasında… Kitapların her birinde Nora’nın farklı bir hayatı yazılı. Başka kararlar verseydi yaşamış olabileceği hayatlar.Farklı kariyerler, farklı eşler, farklı arkadaşlar, farklı şehirler arasında gidip gelen Nora’nın aklı sorularla doluyor. Mutluluk sadece önemli sandığımız seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her detayın sorumlusu gerçekten biz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Yanlış bir karar insanın tüm hayatına mal olabilir mi?İngiliz edebiyatının önemli isimlerinden Matt Haig; Nora’nın pişmanlıklara, ihtimallere ve yeniden seçme imkânına dair çıktığı bu yolculukta, ona eşlik edecek okurlara sürükleyici ve insanın en temel sorunlarını konu alan bir kurgu sunuyor.*Değişmesini istediğimiz bir dünyada hep birlikte sıkışıp  kalmışken, tam zamanında yazılmış bir modern çağ masalı, günümüzün Şahane Hayat’ı.*Jodi Picoult*Kitapların yaşamı değiştirme gücünü kutlayan, içtenlikle ve mizahla yazılmış, baştan çıkarıcı bir roman.*Sunday Times*Matt Haig sözcükleri konserve açacağı gibi kullanıyor. Konserve de biziz.*Jeanette Winterson
Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Matt Haig – Gece Yarısı Kütüphanesi kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!