Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
J. K. Rowling
İndirilme
7097
Sayfa Sayısı
304
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Roman ve Öykü Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF indir, e-kitap sitemizde J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling  tarafından kaleme alınan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabı 304 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitap özeti, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? pdf oku, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? yandex, J. K. Rowling e-kitap indir pdf, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF Drive, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Epub, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitap indir, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ücretsiz oku, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? özeti, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?
Kısa Özet

Yıl 1926, New York…Bir avuç insan… ve yaratık… birçoklarının kaderini belirleyecektir. Büyüzoolog Newt Scamander şehre yeni gelmiştir ve fazla kalmaya niyeti yoktur. Fakat Newt’ın sihirli valizi başkasınınkiyle karışıp fantastik canavarlarının bazıları kaçınca, ortalık iyiden iyiye karışır.Dünyanın her yerinde sevilen ve çok satan Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling, Newt Scamander’ın yazdığı özgün Hogwarts ders kitaplarından Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’dan ilham alarak ilk senaryosunu yazdı. J.K. Rowling’in parlak hayal gücünün hayranları onun ortaya koyduğu mizah yeteneğini, yarattığı sihirli evrenin inanılmaz imgelemini ve her türden kişiye (asaları olsun ya da olmasın) duyduğu derin sempatiyi ve anlayışı her sayfada tanıyacaklar.Bu macera dolu, destansı hikâye nefesinizi kesecek.
J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde J. K. Rowling – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!