Fahrenheit 451 PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8914
Sayfa Sayısı
208
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Ray Bradbury – Fahrenheit 451 PDF indir, e-kitap sitemizde Ray Bradbury – Fahrenheit 451 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ray Bradbury  tarafından kaleme alınan Fahrenheit 451 kitabı 208 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Fahrenheit 451 kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Fahrenheit 451 kitap özeti, Fahrenheit 451 google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Fahrenheit 451 pdf oku, Fahrenheit 451 yandex, Ray Bradbury e-kitap indir pdf, Fahrenheit 451 PDF Drive, Fahrenheit 451 Epub, Fahrenheit 451 kitap indir, Fahrenheit 451 ücretsiz oku, Fahrenheit 451 özeti, Fahrenheit 451 pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ray Bradbury – Fahrenheit 451
Kısa Özet

*Yazılmış en iyi bilimkurgu romanı. İlk okuduğumda, yarattığı dünyayla kâbuslar görmeme sebep olmuştu.* -Margaret Atwood*Öyle bir eser ki, hakkında ne söylesem eksik kalır.* – Neil GaimanHugo En İyi Roman Ödülü Prometheus Şeref Kürsüsü ÖdülüRay Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun da yirminci yüzyıldaki ustalarından biri. Bilimkurgunun *iyi edebiyat* da olabileceğini kanıtlayan belki de ilk yazar. Yayımlandığı anda klasikleşen, distopya edebiyatının dört temel kitabından biri olan Fahrenheit 451 ise bir yirminci yüzyıl başyapıtı.Guy Montag bir itfaiyeciydi. Televizyonun hüküm sürdüğü bu dünyada kitaplar ise yok olmak üzereydi zira itfaiyeciler yangın söndürmek yerine ortalığı ateşe veriyordu. Montag’ın işi ise yasadışı olanların en tehlikelisini yakmaktı: Kitapları.Montag yaptığı işi tek bir gün dahi sorgulamamıştı ve tüm gününü televizyonla kaplı odalarda geçiren eşi Mildred’la beraber yaşıyordu. Ancak yeni komşusu Clarisse’le tanışmasıyla tüm hayatı değişti. Kitapların değerini kavramaya başlayan Montag artık tüm bildiklerini sorgulayacaktı.İnsanların uğruna canlarını feda etmeyi göze aldığı bu kitapların içinde ne vardı?Gerçeklerin farkına vardıktan sonra bu karanlık toplumda artık yaşanabilir miydi?Fahrenheit 451, yeryüzünde tek bir kitap kalacak olsa, o kitap olmaya aday.*Mutlu olmamız için gerekli her şeye sahibiz, ama mutlu değiliz. Bir şey eksik. Etrafa bakındım. Ortadan kaybolduğunu kesinlikle bildiğim tek şey, on-on iki yıldır yaktığım kitaplardı.*
Ray Bradbury – Fahrenheit 451 PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Ray Bradbury – Fahrenheit 451 Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Ray Bradbury – Fahrenheit 451 ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Ray Bradbury – Fahrenheit 451 Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ray Bradbury – Fahrenheit 451 kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!