Dünyanın Uyanışı PDF E-Kitap indir

Küsurat Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4096
Sayfa Sayısı
469
Yayınevi
Küsurat Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı PDF indir, e-kitap sitemizde Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şengül Boybaş  tarafından kaleme alınan Dünyanın Uyanışı kitabı 469 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Dünyanın Uyanışı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Dünyanın Uyanışı kitap özeti, Dünyanın Uyanışı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Dünyanın Uyanışı pdf oku, Dünyanın Uyanışı yandex, Şengül Boybaş e-kitap indir pdf, Dünyanın Uyanışı PDF Drive, Dünyanın Uyanışı Epub, Dünyanın Uyanışı kitap indir, Dünyanın Uyanışı ücretsiz oku, Dünyanın Uyanışı özeti, Dünyanın Uyanışı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı
Kısa Özet

*Sıradan biri olman sıradıs¸ı bir kadere sahip olamayacağın anlamına gelmiyor.**İnsanın kaderini sevebilmesinin şartı onu anlamasıdır. Anlayamadığımız şeyi sevemeyiz. Hayatının neden bu halde olduğunu bir kere anladın mı, kaçınılmaz olarak değişirsin. Sen değişince, kaderin de değişir. Değişim, anlamanın bir numaralı yan ürünüdür. Meseleye böyle bakınca da, kaderimizi anlamanın onu şekillendirmeye giden ilk ve en önemli adım olduğunu söylemek yanlış olmaz.*Bir rüyayla başladı her şey. İki nehrin arasındaki bereketli topraklarda yürüyordu Atiye, birden hoş manzara yerini karanlık, kan gölü ve çığlıklarla süslenmiş bir senfoniye bıraktı. Toprak ana yeni bir çağa, Atiye kendi uyanışına gebeydi. Karanlığın sahibi içindekini çekip çıkarmak için karnına yöneldi ve uyandı Atiye. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı, çünkü o da biliyordu ki geçmişin hikâyeleri sonsuza dek gömülü kalamazdı. Ve gerçeğin izlerini sürmek için yola çıktı, varacağı yerin sırrını bilmeden… Çünkü insanoğlunun hikâyesinin bittiği yerde onun hikâyesi başlıyordu.Şengül Boybaş ilk romanı Dünyanın Uyanışı ile okurunu insanlığa çağlar boyunca evsahipliği yapmış kadim topraklara, 2018 yılında UNESCO Dünya Mirası listesinde yerini alan Göbeklitepe’nin gizemli hikâyesine davet ediyor. Üzerinde yaşadığımız bereketli toprakları, hayatın yanlış yaşanışını ve insanlığın sonsuz kez yenilişinin çarpıcı romanı Dünyanın Uyanışı’nı bir solukta okuyacaksınız!
Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Şengül Boybaş – Dünyanın Uyanışı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!