Dune PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
9375
Sayfa Sayısı
712
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Frank Herbert – Dune PDF indir, e-kitap sitemizde Frank Herbert – Dune kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Frank Herbert  tarafından kaleme alınan Dune kitabı 712 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Dune kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Dune kitap özeti, Dune google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Dune pdf oku, Dune yandex, Frank Herbert e-kitap indir pdf, Dune PDF Drive, Dune Epub, Dune kitap indir, Dune ücretsiz oku, Dune özeti, Dune pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Frank Herbert – Dune
Kısa Özet

*Yüzüklerin Efendisi dışında bu kitapla kıyaslanacak başka bir kitap yok.*- Arthur C. Clarke*Güçlü, inandırıcı ve usta işi.*- Robert A. Heinlein*Modern bilimkurgunun mihenk taşlarından biri.*- Chicago TribuneEn İyi Roman kategorisinde Hugo ÖdülüEn İyi Roman kategorisinde Nebula ÖdülüOkurlar tarafından 20. yüzyılın en iyi bilimkurgu yapıtı seçilen Dune serisi, yepyeni kapakları ve gözden geçirilmiş çevirileriyle 50. yılında İthaki’de.Modern edebiyatın en epik mesih anlatılarından biri sayılan Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides’in ailesi, evrendeki en önemli ve en değerli madde olan melanj ‘baharatının’ tek kaynağı olarak bilinen Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmpatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin boğazına sarılırken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikaye doğacaktır.Frank Herbert’ın yarattığı evren, yıllar boyunca milyonlarca okurun zihninde gerçekliğini kabul ettirdi ve bugün de ayakta.İyi bir bilimkurgu ve iyi bir edebiyat yapıtı okumak isteyen herkesin yolu Dune serisinde birleşiyor… İthaki’nin yepyeni *Bilimkurgu Klasikleri* dizisi Dune efsanesiyle başlıyor…
Frank Herbert – Dune PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Frank Herbert – Dune Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Frank Herbert – Dune ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Frank Herbert – Dune Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Frank Herbert – Dune kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!