Değiştirilmiş Karbon PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
9340
Sayfa Sayısı
496
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Bilim Kurgu Romanları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon PDF indir, e-kitap sitemizde Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard K. Morgan  tarafından kaleme alınan Değiştirilmiş Karbon kitabı 496 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Değiştirilmiş Karbon kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Değiştirilmiş Karbon kitap özeti, Değiştirilmiş Karbon google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Değiştirilmiş Karbon pdf oku, Değiştirilmiş Karbon yandex, Richard K. Morgan e-kitap indir pdf, Değiştirilmiş Karbon PDF Drive, Değiştirilmiş Karbon Epub, Değiştirilmiş Karbon kitap indir, Değiştirilmiş Karbon ücretsiz oku, Değiştirilmiş Karbon özeti, Değiştirilmiş Karbon pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon
Kısa Özet

21. yüzyıl bilimkurgu edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Değiştirilmiş Karbon’dan uyarlanan ve Netflix’in yayımlayacağı distopik dizi Altered Carbon, 2018’in en çok seyredilecek projelerinden biri olmaya aday!Philip K. Dick en iyi roman ödülü25. yüzyıl. İnsanlık BM’nin gözetimi altında tüm galakside hüküm sürmekte. Irk, inanç ve sınıf farklılıklarının hâlâ devam ettiği bu dönemde teknolojideki yükseliş hayatı âdeta baştan tanımladı. Bir insanın bilinci depolanarak yeni bir bedene (ya da *kılıf*a) kolayca indirilebilir hale geldi ve ölüm olgusu, ekrandaki bir bip sesine indirgendi.Eski bir asker ve BM elçisi olan Takeshi Kovacs daha önce de öldürülmesine rağmen son ölümü bilhassa acı vericiydi. Evinden 180 ışık yılı uzakta, eski adıyla San Francisco, yeni adıyla Bay City’de yeni bir bedende uyanan Kovacs kendini, *varoluş*u alınıp satılır şeyler olarak gören bir topluma göre bile karanlık ve büyük ölçekli bir komplonun tam merkezinde buldu. Dünyanın en güçlü insanlarından biri olan Laurens Bancroft bir ölümün sırrını açığa çıkarmak için Kovacs’ı tutmuştu: Kendi ölümünün.Blade Runner ve Neuromancer gibi eserlerin izinden giden siberpunk türündeki Değiştirilmiş Karbon, son zamanların en dikkat çeken bilimkurgu-distopya romanlarından biri.*Değiştirilmiş Karbon’un evreni özgün ve çarpıcı. Muazzam karakterler ve eşsiz bir gizem barındırıyor.*   -Patrick Rothfuss*Şahane bir iş. Mükemmel bir bilimkurgu. Değiştirilmiş Karbon, çok iyi bir giriş yapıyor ve hızını gittikçe arttırıyor. Eşit derecede merak uyandırıcı ve özgün bir eser; son sayfaya kadar elinizden düşüremiyorsunuz.* -Peter F. Hamilton*Zeka dolu bir kara noir, eşsiz bir kurgu ve hikâyesini dört gözle öğrenmek isteyeceğiniz bir karakter.* -Ken McLeod*Bu hızlı okunan, etkileyici roman William Gibson’ın Neuromancer’ı ve Norman Spinrad’ın Deus X’inin merak uyandırıcı bir karışımı.* -Publishers Weekly
Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Richard K. Morgan – Değiştirilmiş Karbon kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!