Da Vinci Şifresi PDF E-Kitap indir

Altın Kitaplar

0/5 Oy yok
İndirilme
3680
Sayfa Sayısı
495
Yayınevi
Altın Kitaplar
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Dan Brown – Da Vinci Şifresi PDF indir, e-kitap sitemizde Dan Brown – Da Vinci Şifresi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dan Brown  tarafından kaleme alınan Da Vinci Şifresi kitabı 495 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Da Vinci Şifresi kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Da Vinci Şifresi kitap özeti, Da Vinci Şifresi google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Da Vinci Şifresi pdf oku, Da Vinci Şifresi yandex, Dan Brown e-kitap indir pdf, Da Vinci Şifresi PDF Drive, Da Vinci Şifresi Epub, Da Vinci Şifresi kitap indir, Da Vinci Şifresi ücretsiz oku, Da Vinci Şifresi özeti, Da Vinci Şifresi pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dan Brown – Da Vinci Şifresi
Kısa Özet

Da Vinci Şifresi satışa çıktığı ilk haftanın sonunda büyük bir başarı kazandı. New York Times`ın `en çok satanlar` listesine “1 Numara”dan girdi. Aynı zamanda Wall Street Journal, Publishers Weekly ve San Francisco Chronicle`ın `en çok satanlar` listesinde ilk sıradaki yerini uzun süre korudu. Colombia Pictures kitabın film haklarını satın aldı.Harvard Üniversitesi Simge-Bilim Profesörü Robert Langdon, Paris`te iş gezisindeyken, gece yarısı, Louvre`un yaşlı müdürünün ölü bulunduğu haberini alır. Langdon ve yetenekli Fransız kriptoloji uzmanı Sophie Neveu, cesedin etrafındaki izleri takip ederek bu garip esrar perdesini araladıkça, ipuçlarının onları Da Vinci`nin tablosuna götürdüğünü keşfederler. Büyük usta bu sırrı herkesin görebileceği bir yere, ünlü eseri Mona Lisa tablosunun içine gizlemiştir.Langdon bu garip bağlantıyı açığa çıkarınca tehlike artar. Cinayete kurban giden müze müdürü de, Sir Isaac Newton, Botticelli, Victor Hugo, Da Vinci ve aralarında diğer ünlülerin de bulunduğu gizli bir kuruluş olan Sion Manastırı Derneği`nin bir üyesidir.Langdon, aydınlatmaya çalıştıkları bu tehlikeli sırrın yüz yıllardır tarihin derinliklerinde gizlendiğinden şüphelenir. Böylece Paris ve Londra sokaklarında amansız bir kovalamaca başlar. Langdon ve Neveu, kendilerini, atacakları her adımı önceden bilen esrarengiz olduğu kadar da çok zeki olan bir adamla karşı karşıya bulurlar. Eğer bu karmaşık bilmeceyi çözemezlerse Priory`nin büyük yankılar uyandıracak bu çok eski gerçeği ebediyen kaybolacaktır.
Dan Brown – Da Vinci Şifresi PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Dan Brown – Da Vinci Şifresi Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Dan Brown – Da Vinci Şifresi ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Dan Brown – Da Vinci Şifresi Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dan Brown – Da Vinci Şifresi kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!