Çi PDF E-Kitap indir

Everest Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4770
Sayfa Sayısı
312
Yayınevi
Everest Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Akilah – Azra Kohen – Çi PDF indir, e-kitap sitemizde Akilah – Azra Kohen – Çi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Akilah – Azra Kohen  tarafından kaleme alınan Çi kitabı 312 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Çi kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Çi kitap özeti, Çi google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Çi pdf oku, Çi yandex, Akilah – Azra Kohen e-kitap indir pdf, Çi PDF Drive, Çi Epub, Çi kitap indir, Çi ücretsiz oku, Çi özeti, Çi pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Akilah – Azra Kohen – Çi
Kısa Özet

Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi için dikkatle, incelikle, muhteşem bir zekâyla dizayn edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan,  doğamıyorsan hayat çok acıtır, anlaman için hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek için ne gerekirse yapmaya hazırdır.Asla rahat bırakılmazsın.Öylesine, anlamsız varolamazsın.Mutluluğa saklanamazsın.Öyleyse acına sahip çıkmalısın!Çünkü acı, bilginin bedene inmesidir. Bilgiyi bedene indirmeli, olman gereken şeye dönüşmelisin.Bu kitap ‘kendine gelmek’ için burada olduğunun farkına varabilenlere yazıldı. Fi ile çıkılan yolculuğun tek durağıdır Çi. Sadece farkındalığa giden, değiştiren, mutlaka geliştiren  bir yoldur bu ama sunduğu seks, macera, intikam,  ihtiras sizi aldatmasın, zordur.Hayatı değil sistemi yaşadığımızı fark edenler, harakete geçmek için işaret bekleyenler, umursamayanlara karşı umursayanlar, hissedemeyenlere karşı hissedenler adına ve kendi tekâmülünde kaybolmuşlar için yazılmış, dengeye adanmıştır.Hayat harekete geçen herkesi varması gereken yere götürür.
Akilah – Azra Kohen – Çi PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Akilah – Azra Kohen – Çi Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Akilah – Azra Kohen – Çi ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Akilah – Azra Kohen – Çi Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Akilah – Azra Kohen – Çi kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!