CENNETİMDEN BAKARKEN PDF E-Kitap indir

Pegasus Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
9141
Sayfa Sayısı
344
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN PDF indir, e-kitap sitemizde Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alice Sebold  tarafından kaleme alınan CENNETİMDEN BAKARKEN kitabı 344 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. CENNETİMDEN BAKARKEN kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. CENNETİMDEN BAKARKEN kitap özeti, CENNETİMDEN BAKARKEN google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, CENNETİMDEN BAKARKEN pdf oku, CENNETİMDEN BAKARKEN yandex, Alice Sebold e-kitap indir pdf, CENNETİMDEN BAKARKEN PDF Drive, CENNETİMDEN BAKARKEN Epub, CENNETİMDEN BAKARKEN kitap indir, CENNETİMDEN BAKARKEN ücretsiz oku, CENNETİMDEN BAKARKEN özeti, CENNETİMDEN BAKARKEN pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN
Kısa Özet

*O kadar iyi yazılmış ki canınızı yakacak. Okuyucular son sayfa bittikten uzun süre sonra bile etkisinden kurtulamayacaklar.*-Los Angeles Times *Soyadım Salmon’dı, balık adı gibi; ilk adım Susie. 6 Aralık 1973’te öldürüldüğümde on dört yaşındaydım. Katilim bizim semtten bir adamdı. Annem onun bahçesinin kenarlarına ektiği çiçekleri sever, babam arada bir onunla gübrelerden konuşurdu.*Susie Salmon bize bunları cennetinden anlatmaktadır, okul bahçesine benzeyen, güzel salıncakların, arkadaşların ve yeni gelenleri okula alıştıracak danışmanların olduğu bir okul bahçesine benzeyen cennetinden. Orada istediği her şeye anında ulaşabilir, ulaşamadığı tek şey ise en büyük arzusu olan yeryüzündeki sevdiklerine kavuşmaktır.Susie ölümü sonrasında eskiden mutlu olan aile bireylerinin çektikleri acıları, nasıl birbirlerinden ayrı düşüp yalnızlaştıklarını ve bu trajediyle nasıl başa çıktıklarını cennetinden izlemeye başlar. Yıllar içinde arkadaşları ve kardeşleri büyür, âşık olur ve onun asla deneyimleyemeyeceği şeyler yaşarlar. Ancak hayat Susie için henüz bitmemiştir…Yaşam ve ölüm, anılar ve unutmayla ilgili bu güçlü ve etkileyici roman, çıktığı andan itibaren bir klasik haline gelmiş ve 2009 yılında Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanmıştır.*Sebold bu romanda harikalar yaratmış. Sırrını ise kitabı bir solukta okutacak temposuna, rüya âlemlerinden çıkma cümlelerine, en çok da yazdıklarını gerçekten yaşamasına borçlu.*Entertainment Weekly *Susie’nin kitap boyunca anımsadığı küçük detaylar bize hayatın ne kadar mucizevi, tatlı, eğlenceli ve şaşırtıcı olabileceğini hatırlatıyor.*-Publishers Weekly *Alice Sebold büyülü, çarpıcı, unutulmaz bir romana imza atmış.*-Isabel Allende*Sebold’ın romanı büyük bir yetenek, çekicilik ve cesaret gösterisi. Eşine az rastlanır bir yazar.*-Jonathan Franzen*İnsanı derinden etkileyen, kendini bir çırpıda okutan bir roman. Cennetimden Bakarken ölümden sonrasıyla ilgili daha önce rastlanmamış bir portre sunuyor. Kitabı beş saatte bitirdim ve bitirdikten sonra bile etkisinden kurtulamadım.*-Sunday Telegraph*Eşi benzeri olmayan, güzel ve sert bir yazım tarzı… Cennetimden Bakarken bir oturuşta okumak isteyeceğiniz kadar sürükleyici, ince bir zekayla yazılmış, ustalıkla oluşturulmuş ve her anı merak ettiren bir roman.*Times *Başından sonuna büyülü bir atmosferde geçen şairane, yumuşak ama aynı zamanda insanın kanını donduran bir roman.*-La Vanguardia*Cennetimden Bakarken affetmenin ve sevginin, intikamın üstünde olduğunu bize hatırlatıyor.*-Chicago Tribune *Ölülerimiz bizi hiçbir zaman tam olarak bırakmaz, Cennetimden Bakarken bunu anlatmanın çok zarif bir yolunu bulmuş.*-Evening Standard *Bir romanın korkunç bir trajediyi alıp umut dolu bir öyküye dönüştürmesi nadir rastlanan bir şeydir. Cennetimden Bakarken kitap bittikten uzun süre sonra bile sizinle kalacak.*-Daily Mail
Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Alice Sebold – CENNETİMDEN BAKARKEN kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!