Ben Robot PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5890
Sayfa Sayısı
240
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Isaac Asimov – Ben Robot PDF indir, e-kitap sitemizde Isaac Asimov – Ben Robot kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Isaac Asimov  tarafından kaleme alınan Ben Robot kitabı 240 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Ben Robot kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Ben Robot kitap özeti, Ben Robot google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Ben Robot pdf oku, Ben Robot yandex, Isaac Asimov e-kitap indir pdf, Ben Robot PDF Drive, Ben Robot Epub, Ben Robot kitap indir, Ben Robot ücretsiz oku, Ben Robot özeti, Ben Robot pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Isaac Asimov – Ben Robot
Kısa Özet

Ünlü bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’un bilimkurguya en büyük katkısı Üç Robot Kanunu’dur. Üç Robot Kanunu’na göre;1. Robotlar, insanlara zarar veremez ya da eylemsiz kalarak onlara zarar gelmesine göz yumamaz.2. Robotlar, Birinci Kanun’la çakışmadığı sürece insanlar tarafından verilen emirlere itaat etmek zorundadır.3. Robotlar, Birinci ya da İkinci Kanun’la çakışmadığı sürece kendi varlıklarını korumak zorundadır.Ben, Robot’ta, Isaac Asimov en ünlü 9 robot öyküsünü toplamıştır. Bu öyküler, gelecek nesillerin robot öyküleri için bir yol gösterici olmuş, bilimkurguda robotun ciddiye alınmasını sağlamıştır. Asimov, bu öykülerle konuşma yetisi olmayan robotlardan insanlığın iyiliğini gözeten makinelere kadar, robot tarihinin izini sürüyor.Ben, Robot 25 sene sonra yeni edisyonuyla, İthaki Bilimkurgu Klasikleri dizisinin bir parçası olarak geri dönüyor.
Isaac Asimov – Ben Robot PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Isaac Asimov – Ben Robot Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Isaac Asimov – Ben Robot ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Isaac Asimov – Ben Robot Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Isaac Asimov – Ben Robot kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!