Ben Efsaneyim PDF E-Kitap indir

Artemis Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8650
Sayfa Sayısı
328
Yayınevi
Artemis Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Richard Matheson – Ben Efsaneyim PDF indir, e-kitap sitemizde Richard Matheson – Ben Efsaneyim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard Matheson  tarafından kaleme alınan Ben Efsaneyim kitabı 328 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Ben Efsaneyim kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Ben Efsaneyim kitap özeti, Ben Efsaneyim google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Ben Efsaneyim pdf oku, Ben Efsaneyim yandex, Richard Matheson e-kitap indir pdf, Ben Efsaneyim PDF Drive, Ben Efsaneyim Epub, Ben Efsaneyim kitap indir, Ben Efsaneyim ücretsiz oku, Ben Efsaneyim özeti, Ben Efsaneyim pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Richard Matheson – Ben Efsaneyim
Kısa Özet

Dünyadaki son adam yalnız değil.”Korkunun hüküm sürdüğü bir dünyada, rüyada bile huzur yok.”- Richard Matheson.Korkuyla yaşamaya alışmıştı. Başa çıkamadığı tek şey yalnızlıktı. Dünyadaki her erkek, kadın ve çocuk; geceleri ortaya çıkan, kana susamış yaratıklara dönüştü ve hepsi Robert Neville’in peşinde.Gündüzleri medeniyetin terk edilmiş kalıntıları arasında dolaşan Robert hayatta kalabilmek için yiyecek, kendini ve evini korumak içinse silah ve malzeme arıyor. Bir yandan da kendisi gibi virüs bulaşmamış insanları bulma umudunu koruyor. Geceleri, evinde barikat kurup günün ağarması için dua ediyor.Ancak Robert’ın bilmediği bir şey var. Virüslü bir gölge her an hata yapmasını bekleyerek karanlıkların arasında onu izliyor. Peki bir insan, yaratıkların dünyasında tek başına ne kadar dayanabilir? Hayatta kalsa bile bu hayat yaşamaya değer mi?*Yirminci yüzyılın en önemli yazarlarından biri.* – Ray Bradbury*Kimse Matheson’ın şiddet yeteneğinin üstüne çıkamaz.* – Robert Bloch, Psycho’nun yazarı*Dracula’dan bu yana, ölümsüz varlıklar üzerine yazılan en sürükleyici roman.* – Dean Koontz 
Richard Matheson – Ben Efsaneyim PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Richard Matheson – Ben Efsaneyim Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Richard Matheson – Ben Efsaneyim ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Richard Matheson – Ben Efsaneyim Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Richard Matheson – Ben Efsaneyim kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!