Ben, Efsane PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
7990
Sayfa Sayısı
208
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Bilim Kurgu Romanları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Richard Matheson – Ben, Efsane PDF indir, e-kitap sitemizde Richard Matheson – Ben, Efsane kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard Matheson  tarafından kaleme alınan Ben, Efsane kitabı 208 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Ben, Efsane kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Ben, Efsane kitap özeti, Ben, Efsane google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Ben, Efsane pdf oku, Ben, Efsane yandex, Richard Matheson e-kitap indir pdf, Ben, Efsane PDF Drive, Ben, Efsane Epub, Ben, Efsane kitap indir, Ben, Efsane ücretsiz oku, Ben, Efsane özeti, Ben, Efsane pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Richard Matheson – Ben, Efsane
Kısa Özet

Richard Matheson korku, gerilim, fantastik ve bilimkurgu türlerinin en üretken ve en yaratıcı isimlerinden, yalnızca edebiyatta değil sinemada da ardılı sanatçıları hatırı sayılır derecede etkilemiş bir usta. Ben, Efsane ise bilimkurguyla korkuyu harmanlayarak insanlığın batıl inançlarına mikroskopla bakan, yazarın en bilindik ve en düşünsel eseri.Robert Neville dünyada kalan son insandı… ama yalnız değildi. Toz fırtınasıyla birlikte hızla yayılan bir salgın tüm insanları gece yaşayan kan emici birer yaratığa dönüştürmüştü. Bu salgından etkilenmeyen Neville ise gündüzleri vampirleri avlıyor, gece olup da yaratıklar ortaya çıkınca korunaklı evinde saklanarak hayatta kalmaya çalışıyordu.Vampirizme neden olan mikrobu araştırarak durumu tersine çevirmeyi, hâlâ tam olarak dönüşmeyen insanları kurtarmayı amaçlayan Neville bir yandan paranoya, umutsuzluk ve yalnızlıkla mücadele ederken hayatta kalan tek insanın kendisi olmadığını öğrendiğinde geleceği tahmin edemeyeceği bir yola sapacaktı.Vampirizm bir mit mi yoksa bilimle çözülebilecek bir hastalık mı? Bir hastalıksa tedavisi mümkün mü?Ben, Efsane, insanın mitleşme hikâyesi
Richard Matheson – Ben, Efsane PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Richard Matheson – Ben, Efsane Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Richard Matheson – Ben, Efsane ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Richard Matheson – Ben, Efsane Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Richard Matheson – Ben, Efsane kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!