Başka Bir Şey Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Destek Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5894
Sayfa Sayısı
184
Yayınevi
Destek Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Ahmet Batman – Başka Bir Şey PDF indir, e-kitap sitemizde Ahmet Batman – Başka Bir Şey kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Batman  tarafından kaleme alınan Başka Bir Şey kitabı 184 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Başka Bir Şey kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Başka Bir Şey kitap özeti, Başka Bir Şey google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Başka Bir Şey pdf oku, Başka Bir Şey yandex, Ahmet Batman e-kitap indir pdf, Başka Bir Şey PDF Drive, Başka Bir Şey Epub, Başka Bir Şey kitap indir, Başka Bir Şey ücretsiz oku, Başka Bir Şey özeti, Başka Bir Şey pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ahmet Batman – Başka Bir Şey
Kısa Özet

Aklın gidiş biletini aldığı yerde kalp çoktan dönüş biletini ayırmıştır.Aslında her şey bir rüyayla başladı. Sahi rüyalara inanır mısınız? Ben inanmazdım. Ta ki aynı rüyayı birkaç kez görene kadar… Uyandığınız an ya da günün herhangi bir anında ne yaparsanız yapın rüyanızın tamamını hatırlayamayacaksınız. Her seferinde en fazla yarısı ya da küçük bir bölümü tamamlanmış bir hikâyeye bakar gibi bakacaksınız rüyalarınıza…Bir rüyanın peşinden koşmak kimilerine anlamsız gelebilir, bense bununla ilgilenmiyorum. Sadece kalbimin sesini dinlemek istiyorum çünkü kalbimi hafife almaktan, sezgilerimi görmezden gelmekten korkuyorum. Siz sadece şunu düşünün, ya gördüğünüz rüyayı sizinle birlikte bir başkası daha görüyorsa? Ya siz de o başka bir şeyi yaşıyorsanız ama haberiniz yoksa? Aşk başka bir şeydir. Bazen gördüğünüz rüyanın içindeki mor bir şemsiye, bazen mesafelere inat yanı başınızda duran bir gazoz kapağı, bazense zamanın içinde saklanan gizli bir zamandır aşk. İnanmaya, hissetmeye ve yaşamaya değer…
Ahmet Batman – Başka Bir Şey PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Ahmet Batman – Başka Bir Şey Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Ahmet Batman – Başka Bir Şey ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Ahmet Batman – Başka Bir Şey Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ahmet Batman – Başka Bir Şey kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!