365 Gün PDF E-Kitap indir

Theseus Yayınevi

0/5 Oy yok
İndirilme
2395
Sayfa Sayısı
304
Yayınevi
Theseus Yayınevi
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Blanka Lipinska – 365 Gün PDF indir, e-kitap sitemizde Blanka Lipinska – 365 Gün kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Blanka Lipinska  tarafından kaleme alınan 365 Gün kitabı 304 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. 365 Gün kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. 365 Gün kitap özeti, 365 Gün google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, 365 Gün pdf oku, 365 Gün yandex, Blanka Lipinska e-kitap indir pdf, 365 Gün PDF Drive, 365 Gün Epub, 365 Gün kitap indir, 365 Gün ücretsiz oku, 365 Gün özeti, 365 Gün pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Blanka Lipinska – 365 Gün
Kısa Özet

Gişe rekorları kıran aynı isimli Netflix filmine ilham veren, uluslararası düzeyde en çok satan, son derece seksi ve romantik roman.Laura Biel, sevgilisi ve iki arkadaşı ile büyüleyici Sicilya`da rüya gibi bir tatile çıkar. Gezilerinin ikinci gününde, yirmi dokuzuncu doğum gününde kaçırılır. Onu kaçıran, Sicilyalı güçlü bir suç ailesinin başı, son derecede yakışıklı genç mafya babası Massimo Torricelli, her ne pahasına olursa olsun Laura’ya sahip olmaya karar vermiştir.Massimo`nun kendine göre nedenleri vardır. Hayatına yapılan bir suikast girişiminde ölümle burun buruna gelmiş ve neredeyse ölmek üzereyken, gözlerinin önünde bir görüntü belirmiştir: Laura’ya çok benzeyen güzel bir kadın. Ölümün eşiğindeyken gördüğü bu kadını bulacağına ve her ne olursa olsun, bu kadının onun olacağına dair kendi kendine söz verir.Massimo, 365 gün boyunca Laura`yı görkemli mülkünde tutsak edecek ve kalbini kazanmaya çalışacaktır. Eğer Laura, herhangi bir noktada kaçmaya çalışırsa, Massimo onun tüm ailesini bulup öldürecektir.Kısa bir süre sonra Laura, onu esir alan, bu yakışıklı ve güçlü adamın büyüsüne kapılır. Fakat aralarındaki bu istikrarsız, tehlikeli ilişkiyi, kontrolleri dışında gelişen güçler, parçalamakla tehdit etmektedir…Blanka LipinskaBlanka Lipinska, Polonya`nın en popüler kadın yazar ve fenomenlerinden biridir. Zorunluluktan çok istediği için, para kazanmaktan çok eğlenmek için yazmaktadır. Dövmeleri sever, dürüstlüğe ve fedakarlığa değer verir. İnsanların seks konusunda yeterince açık olmamalarından rahatsız olmaktadır. Aşkın birçok farklı yönü olduğuna dair konuşmayı kendine görev edinmiştir. Onun için seks hakkında konuşmanın, akşam yemeği hazırlamak kadar kolay olduğunu söyler.
Blanka Lipinska – 365 Gün PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Blanka Lipinska – 365 Gün Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Blanka Lipinska – 365 Gün ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Blanka Lipinska – 365 Gün Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Blanka Lipinska – 365 Gün kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!