Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF E-Kitap indir

Can Çocuk Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Roald Dahl
İndirilme
5247
Sayfa Sayısı
205
Yayınevi
Can Çocuk Yayınları
Türü
Roman ve Öykü Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF indir, e-kitap sitemizde Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Roald Dahl  tarafından kaleme alınan Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabı 205 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitap özeti, Charlie’nin Çikolata Fabrikası google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Charlie’nin Çikolata Fabrikası pdf oku, Charlie’nin Çikolata Fabrikası yandex, Roald Dahl e-kitap indir pdf, Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF Drive, Charlie’nin Çikolata Fabrikası Epub, Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitap indir, Charlie’nin Çikolata Fabrikası ücretsiz oku, Charlie’nin Çikolata Fabrikası özeti, Charlie’nin Çikolata Fabrikası pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası
Kısa Özet

Charlie`nin çocukları heyecanlandıran, büyükleri gülümseten öyküsüCharlie; annesi, babası, iki ninesi ve iki dedesiyle, büyük bir kentin bitiminde, küçük bir tahta barakada yaşamaktadır. Yoksuldurlar. Charlie çikolataya bayılır, ama alacak parası yoktur. Biriktirilen parayla, yılda bir kez, küçük bir çikolata girer evlerine. Bu büyük kentte, Charlie`lerin evinden bile görülen, kocaman bir çikolata fabrikası vardır; dünyanın en ünlü çikolatalarını üretir. Günlerden bir gün, fabrikanın sahibi Bay Wonka, imparatorluğunu devredeceği bir varis seçmek için yarışma düzenlediğini açıklar; Charlie de adaylardan biridir…
Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Roald Dahl – Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!