Çatı Katı Ücretsiz PDF Kitap İndir ve Oku

Yediveren Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
3615
Sayfa Sayısı
320
Yayınevi
Yediveren Yayınları
Türü
Polisiye Romanlar

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Işıl Işık – Çatı Katı PDF indir, e-kitap sitemizde Işıl Işık – Çatı Katı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Işıl Işık  tarafından kaleme alınan Çatı Katı kitabı 320 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Çatı Katı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Çatı Katı kitap özeti, Çatı Katı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Çatı Katı pdf oku, Çatı Katı yandex, Işıl Işık e-kitap indir pdf, Çatı Katı PDF Drive, Çatı Katı Epub, Çatı Katı kitap indir, Çatı Katı ücretsiz oku, Çatı Katı özeti, Çatı Katı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Işıl Işık – Çatı Katı
Kısa Özet

Tüm ülkenin gündemine oturan ve büyük sırlarla dolu Beyaz Ev soruşturmasını yürüten Başkomiser Emris, kendisine ulaşan yeni delillerin ardından araştırmayı derinleştirmeye başlar ve İnterpol’ün desteğiyle yurt dışına taşır. Beyaz Ev’in yeni sahibi Eren ve daha önce Beyaz Ev ile bağlantılı cinayetleri çözen Atlas, Demir, Ala üçlüsünün de dâhil olduğu özel bir ekip kurar.
Daha önce ortadan kaybolan Arden’i bulmak, soruşturmanın devamı ve uluslararası suç örgütünün deşifre edilmesi için kilit rol oynamaktadır. Ancak Arden’den hiçbir iz yoktur. Başkomiser Emris, Arden’i bulmak için uğraşırken; Eren için ise eski sevgilisi Arden’e yaklaşmak kendi içinde büyük iç çatışmalara neden olacaktır.
Tünelden Önceki Beyaz Ev serisinin başarılı yazarı Işıl Işık’tan her bölümünde ayrı bir heyecan ve merak duyacağınız bir polisiye roman… Beyaz Ev üçlemesinin final kitabı Çatı Katı isimli romanla, hikâye sona yaklaşırken kendinizi bir yandan soluk soluğa bir uluslararası soruşturmanın içinde bulacak, öte yandan Beyaz Ev’deki yeni gizemli olaylarla korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissetmeye devam edeceksiniz.
Işıl Işık – Çatı Katı PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Işıl Işık – Çatı Katı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Işıl Işık – Çatı Katı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Işıl Işık – Çatı Katı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Işıl Işık – Çatı Katı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!