Bütün Aşklar Tatlı Başlar Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Mona Kitap

0/5 Oy yok
İndirilme
4047
Sayfa Sayısı
203
Yayınevi
Mona Kitap
Türü
Kişisel Gelişim Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar PDF indir, e-kitap sitemizde Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serhat Yabancı  tarafından kaleme alınan Bütün Aşklar Tatlı Başlar kitabı 203 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Bütün Aşklar Tatlı Başlar kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Bütün Aşklar Tatlı Başlar kitap özeti, Bütün Aşklar Tatlı Başlar google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Bütün Aşklar Tatlı Başlar pdf oku, Bütün Aşklar Tatlı Başlar yandex, Serhat Yabancı e-kitap indir pdf, Bütün Aşklar Tatlı Başlar PDF Drive, Bütün Aşklar Tatlı Başlar Epub, Bütün Aşklar Tatlı Başlar kitap indir, Bütün Aşklar Tatlı Başlar ücretsiz oku, Bütün Aşklar Tatlı Başlar özeti, Bütün Aşklar Tatlı Başlar pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar
Kısa Özet

Serhat Yabancı, uzun yıllardır çiftlerle çalışan bir ilişki ve evlilik danışmanı. Yaptığı çalışmalarda ayrılık veya boşanmaların farklı sorunlardan kaynaklanmış gibi gözükse de, aralarında benzerlikler olduğunu gördü ve aşk ilişkileri ile evlilik süreci konusunda bir farkındalık yaratmak için bu kitabı yazdı. Bütün aşklar tatlı başlıyor ama sonuç çoğu zaman acı, hatta acıklı olabiliyordu! Kadın ve erkekler, sancılı bir ilişki sürecinde veya yalnızlıktan pes edip geldikleri Serhat Yabancıya hep “neden” diye soruyor ve aldıkları cevaplara çok şaşırıyorlardı. Çünkü sorunun kaynağı için baktıkları yer, yanlış alınmış bir uçak bileti gibi, onları yanlış rotaya sürüklemişti!• Bana acı verenleri neden çekici buluyorum?• Neden hep aynı tiplerden hoşlanıyorum?• Onu seçmem bilinçli bir karar mı, kader mi?• Mükemmel insanı beklemekten nasıl vazgeçerim?• Neden hayatımda biri yok?Bütün Aşklar Tatlı Başlar pek çok duygusal problemin çözümlerini örnek hikâyelerle destekleyerek veriyor.
Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Serhat Yabancı – Bütün Aşklar Tatlı Başlar kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!