DÜŞES PDF E-Kitap indir

Pegasus Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8167
Sayfa Sayısı
448
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Türü
İngiliz Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Amanda Foreman – DÜŞES PDF indir, e-kitap sitemizde Amanda Foreman – DÜŞES kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Amanda Foreman  tarafından kaleme alınan DÜŞES kitabı 448 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. DÜŞES kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. DÜŞES kitap özeti, DÜŞES google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, DÜŞES pdf oku, DÜŞES yandex, Amanda Foreman e-kitap indir pdf, DÜŞES PDF Drive, DÜŞES Epub, DÜŞES kitap indir, DÜŞES ücretsiz oku, DÜŞES özeti, DÜŞES pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Amanda Foreman – DÜŞES
Kısa Özet

Galler Prensesi Leydi Diana ile aynı soydan olan Düşes 18. yüzyılda büyüleyici hayatıyla en az onun kadar ünlüydü.O, paradoksların kadınıydı. Hayatı boyunca kendini kuşatan problemlerle uğraştı. Elit bir sosyetenin kraliçesi ve zamanın en önemli politik grubunun kurucusuydu. Çok güzel bir kadındı ama kocası onu beğenmiyordu. Herkesin hayranlıkla sevdiği bir kadındı ama sevgi konusunda o kadar kendine güvensizdi ki, hayatı boyunca Leydi Elizabeth Foster’in bağlılığından kurtulamadı. Hayırsever kurumlara cömertçe bağış yaparken, bir anlamda kendi dostlarından çalan bir kadındı. Çok güzel yazan ama ismini vermekten korkan bir yazardı, üç çocuğunu kurtarmak adına birini feda eden bir anneydi. Evli bir kadınının yer bulamayacağı yerlerde, kendini ispat etmiş biriydi. Daha parti stratejisinin ne olduğunun bilinmediği bir dönemde, taktikleriyle hükümeti değiştirebilen bir insandı.Başka hiçbir kadın hatta çok az erkek Düşes’in hayatı boyunca politik anlamda gösterdiği etkiyi gösterememiştir…”Titiz bir şekilde hazırlanmış bu tarihi kitap büyüleyici bir kadına eşsiz bir bakış sunmasının yanında canlı bir tarihi roman gibi.”- People”18. yüzyılın politik bir gücü ve sosyetenin duayeni olan Düşes’in hayatından eğlenceli ve hoş bir parça.”- The Wall Street Journal”Güç, refah, politika, iktidar, devrim, aşk ve bağımlılık üzerine güzel anlatılmış ve derinden etkileyen tam televizyon filmleri için kullanılabilecek bir hikaye.”- Detroit Free Press”Kesinlikle büyüleyici. Etkileyici ve itinalı bir araştırma bu eser şeffaf bir metin içerisinde sunularak şaşırtıcı bilgiler sunmaktadır. Oldukça kapsamlı.”- Rockly Mountain News”Şaşırtıcı. Hem tarihi olarak hem de karakter olarak oldukça zengin bir kitap.”- The Tapma Tribune 
Amanda Foreman – DÜŞES PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Amanda Foreman – DÜŞES Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Amanda Foreman – DÜŞES ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Amanda Foreman – DÜŞES Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Amanda Foreman – DÜŞES kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!