Uyanışlar PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
2455
Sayfa Sayısı
496
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Genel Psikoloji Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Oliver Sacks – Uyanışlar PDF indir, e-kitap sitemizde Oliver Sacks – Uyanışlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Oliver Sacks  tarafından kaleme alınan Uyanışlar kitabı 496 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Uyanışlar kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Uyanışlar kitap özeti, Uyanışlar google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Uyanışlar pdf oku, Uyanışlar yandex, Oliver Sacks e-kitap indir pdf, Uyanışlar PDF Drive, Uyanışlar Epub, Uyanışlar kitap indir, Uyanışlar ücretsiz oku, Uyanışlar özeti, Uyanışlar pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Oliver Sacks – Uyanışlar
Kısa Özet

Uyanışlar, 1920`lerde dünyanın çeşitli yerlerinde görülen “uyku hastalığı” salgınının kurbanı yirmi hastanın ve kırk yıl sonra, Doktor Sacks`ın gözetiminde aldıkları “mucize ilaç” L-DOPA sayesinde inanılmaz bir şekilde “uyanmalarının” hikayesi. Etkileyici, cesaret dolu, hatta trajik uyanışlar bunlar. 1973`te yayımlanan Uyanışlar, daha sonra bir belgesele, radyo ve sahne oyunlarına ve başarılı bir filme konu oldu. Oliver Sacks bu kitapta “uyanışlar”ın uyarlanma serüvenini de anlatıyor W.H. Auden`in “bir başyapıt” olarak nitelendirdiği Uyanışlar, Dorris Lessing`in dediği gibi “nasıl bir bıçak sırtında yaşadığımızı anlamanızı sağlıyor.”
Oliver Sacks – Uyanışlar PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Oliver Sacks – Uyanışlar Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Oliver Sacks – Uyanışlar ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Oliver Sacks – Uyanışlar Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Oliver Sacks – Uyanışlar kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!