AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Nemesis Kitap

0/5 Oy yok
İndirilme
8638
Sayfa Sayısı
528
Yayınevi
Nemesis Kitap
Türü
Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset Tarihi Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI PDF indir, e-kitap sitemizde Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dinah Jefferies  tarafından kaleme alınan AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI kitabı 528 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI kitap özeti, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI pdf oku, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI yandex, Dinah Jefferies e-kitap indir pdf, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI PDF Drive, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI Epub, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI kitap indir, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI ücretsiz oku, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI özeti, AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI
Kısa Özet

Hint Okyanusu’nun incisi olarak adlandırılan Seylan’a giden bir gemi ve içinde, sevdiği adam uğruna ülkesini terk eden genç bir kadın…Gwen, gemisi Seylan kıyılarına vardığında, mutluluğun eliyle uzanıp tutabileceği kadar yakınında olduğuna inanıyordu. Yeni evlenmiş, âşık bir genç kadındı ve eşi Laurence’ın da kendisini aynı şekilde sevdiğine emindi.O ana kadar hiç bilmediği gerçeğin soğuk esintisi, kıyıya adım attığı anda ilk kez yüzüne vurdu. Laurence, söz verdiği gibi onu almaya gelmemişti. Gwen’ın kıyıda eşini beklerken gördüğü şeyler ve tanıştığı bir adam, evliliğinin hayallerindekinden farklı olabileceğini düşünmesine neden olmuştu. O andan sonra da korkular ve şüpheler giderek büyüdü, büyüdü… Laurence’ın her geçen dakika mesafeli bir adama dönüşmesiyse evliliklerinin ortasına kocaman bir çukur açmıştı. İkisini de içine çeken ve gün geçtikçe daha da büyüyen bir çukur…İki ucundan birden sıkıca çekilen bir ipe dönmüştü artık evlilikleri. Kopma noktasına gelen şey ise aşklarıydı. Bu büyük aşkın, bir meydan savaşına dönüştüğünü fark eden Gwen, eşinin kendisinden sakladığı sırları ve geçmişi sorgulamaya başladı. Sonunda, geleceğin ümit vaat etmekten çok uzak olduğunu fark edecekti.Çünkü geçmiş, pençelerini bugüne batırmak için hazırda bekliyordu.*Sevgi ve kaybetmek üzerine yazılmış, tek kelimeyle büyüleyici bir hikâye. Dinah Jefferies, karmaşık ve heyecan verici bir hikâyeyi ustalıkla ele almış.*- Kate Furnivall
Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dinah Jefferies – AŞK VE SAVAŞIN ŞARKISI kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!