Sokrates’in Savunması Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Platon (Eflatun)
İndirilme
6337
Sayfa Sayısı
200
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Felsefe Tarihi Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması PDF indir, e-kitap sitemizde Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Platon (Eflatun)  tarafından kaleme alınan Sokrates’in Savunması kitabı 200 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Sokrates’in Savunması kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Sokrates’in Savunması kitap özeti, Sokrates’in Savunması google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Sokrates’in Savunması pdf oku, Sokrates’in Savunması yandex, Platon (Eflatun) e-kitap indir pdf, Sokrates’in Savunması PDF Drive, Sokrates’in Savunması Epub, Sokrates’in Savunması kitap indir, Sokrates’in Savunması ücretsiz oku, Sokrates’in Savunması özeti, Sokrates’in Savunması pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması
Kısa Özet

Platon (MÖ yaklaşık 428-MÖ yaklaşık 348): Bugünkü üniversitenin atası sayılan Akademia’nın kurucusu ve hocası Sokrates’i konuşturduğu diyaloglarla felsefeyi yazıya en iyi aktarmış ustalardan biridir. Bu kitapta birbirini tamamlayan dört diyalog yer almaktadır. İlk diyalog olan Euthyphron’da yargılanışının öncesi anlatılır ve dinsizlikle suçlanan Sokrates’in inançları hakkında bilgi verilir. Sokrates’in Savunması’nda ise yargı süreci anlatılmaktadır. Kriton’da hüküm sonrası anlatılır, bir yurttaşın saygı duyması gereken ilkeler tartışılır. Platon’un en şiirsel eserlerinden biri olan Phaidon’daysa Sokrates’in son günü anlatılırken ruh hakkındaki düşünceleri yansıtılmaktadır.
Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Platon (Eflatun) – Sokrates’in Savunması kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!